آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,نتانیاهو

نتانیاهو برای اشغال کرانه باختری تاریخ اعلام کرد

«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر اسرائیل امروز دوشنبه برای اشغال کرانه باختری تاریخ اعلام کرد. به گزارش فارس، طبق گزارش رسانه‌های اسرائیلی،…


تمجید رهبر کره شمالی از چین به خاطر موفقیت در مهار کرونا اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,رهبر کره شمالی
«کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی با ارسال پیامی به «شی جین پینگ» رئیس‌جمهور چین به او به دلیل موفقیت‌ در مقابله با ویروس کرونا تبریک گفت.

به گزارش فارس، همزمان با کاهش شدید تعداد ابتلای روزانه به ویروس کرونا و ثبت نشدن مورد فوتی در چین، رهبر کره شمالی در تمجید از این موفقیت به رئیس‌جمهور چین پیام شفاهی ارسال کرد.

 

به گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی با ارسال پیام شفاهی به «شی جین پینگ» رئیس‌جمهور چین به او به دلیل موفقیت‌ در مقابله با ویروس کرونا تبریک گفت.

 

رهبر کره شمالی از رئیس جمهور چین به خاطر رسیدن به یک پیروزی در جنگ با همه گیری بی سابقه ویروس کرونا و کنترل استراتژیکی و تاکتیکی وضعیت ناشی از شیوع آن تمجید کرد.

 

کیم با تاکید بر اینکه موفقیت حاصل شده در چین در برابر ویروس کرونا را موفقیت خود می‌داند، برای شی جین پینگ آرزوی سلامتی کرد.

 

او همچنین ابراز اطمینان کرد، حزب کمونیست چین و مردم این کشور موفقیت‌های کنونی را گسترش داده و تحت رهبری خردمندانه شی جین پینگ به یک پیروزی نهایی و قطعی دست خواهند یافت.

 

وی افزود، روابط حزب (حاکم کمونیست) کارگران کره شمالی و حزب کمونیست چین روابطی مستحکم بوده و با غلبه بر همه چالش‌های تاریخی و آزمون و خطاها هر روز قوی‌تر از قبل شده است.

 

  

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------