آخرین اخبار بین الملل


امارات,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

درخواست امارات از آمریکا پس از حمله به انصارالله به ابوظبی

به دنبال عملیات ویژه و موفق انصارالله یمن در قلب امارات، ابوظبی خواستار "تروریستی" خواندن مجدد این جنبش توسط آمریکا شد. به گزارش ایسنا ؛ به…

مرگبارترین حادثه برای پناهجویان؛ بیش از ۳۰ مهاجر غرق شدند مهاجران,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
بیش از ۳۰ مهاجر درآب‌های کانال مانش در پی غرق شدن قایق‌شان جان باختند.

به گزارش مهر به نقل از یورونیوز، بیش از ۳۰ مهاجر که از سواحل شمالی فرانسه و با عبور از آب‌های کانال مانش در پی رسیدن به خاک انگلیس بودند روز چهارشنبه ۳ آذر (۲۴ نوامبر) در پی غرق شدن قایق‌شان جان باختند.

 

گزارش‌ها حاکی است که قایق مهاجرانی که جان باختند عصر روز چهارشنبه در حالی که ۵۰ مهاجر را با خود حمل می‌کرد پس از جدا شدن از سواحل دانکرک در شمال فرانسه در مانش واژگون شد و به زیر آب فرو رفت.

 

به گزارش خبرگزاری فرانسه، حادثه در آب‌های نزدیک شهر بندری کاله در شمال این کشور اروپایی رخ داد و به گفته پلیس فرانسه مرگبارترین از نوع خود بوده است.

 

بعد از آنکه یک ماهیگیر به پلیس گزارش داد که چندین جنازه را دیده است که در آب غوطه‌ور هستند، قایق‌های گشت دریایی پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

 

پیش از این نیز مقامات لندن، فرانسه را متهم کرده بود که کنترل خود بر سواحلش را از دست داده است.

 

ژرار دارمنن، وزیر کشور فرانسه، هفته گذشته انگلیس را مسئول بحران مهاجران دانسته و گفته بود که قوانین کار در انگلیس مهاجران را به عبور از کانال مانش تشویق می‌کند.

 

کانال مانش در شمال فرانسه و جنوب انگلستان قرار دارد و با اینکه عبور از آن با شناورهای کوچک به‌ویژه در فصل زمستان و آب‌وهوای توفانی، بسیار خطرناک است، مهاجران بسیاری تلاش می‌کنند از این مسیر خودشان را به انگلستان برسانند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------