سیر تا پياز ليزر موهاي زائد صورت و بدنليزر موهاي زائد صورت و بدن,ليزر موهاي زائد صورت,ليزر موهاي زائد بدن

همه چیز درباره لیزر موهای زائد صورت و بدن

 

لیزر موهای زائد و هزینه لیزر موهای زائد صورت و بدن از جمله مسائلی است که ذهن اکثر آدم ها را به خود درگیر می کند. افراد به خصوص خانم ها همیشه در تلاش هستند که پوست زیبا و شفافی داشته باشند. مردم از سالیان دور تا به حال همواره سعی کردند موهای زائد بدن و صورت خود را از بین ببرند. 

 

آن ها روش ها و کارهای مختلفی برای حذف این موها انجام دادند که می توان به تیغ زدن، اپیلاسیون کردن، وکس انداختن، استفاده از بند و موچین، کرم های موبر و انواع و اقسام روش های خانگی اشاره کرد. 

هرکدام از این روش ها ممکن است به صورت موقتی نتیجه داشته باشد؛ اما هیچ کدام تاثیر و نتیجه لیزر برای از بین بردن موهای زائد را ندارند. 

 

از دست موهای زائدت خلاص شو

با استفاده از لیزر می توانید برای همیشه از دست موهای زائد صورت و بدن خود خلاص شوید. در بین روش های پیش رو چند سال است که لیزر توانسته بهترین روش ممکن برای از بین بردن موهای زائد باشد.

 این روش خیلی در بین مردم طرفدار پیدا کرده است و به خصوص اکثر خانم ها از لیزر برای حذف موهای زائد صورت و بدن خود استفاده می کنند. همچنین وقتی نتیجه آن را می بینند این روش را به یکدیگر هم پیشنهاد می دهند. 

اکنون چند نکته مهم در مورد اقدامات ضروری قبل و بعد از لیزر کردن را با شما در میان می گذارم. 

 

1. اصلاح کنید

به شما توصیه می کنیم حتما 24 ساعت قبل از لیز کردن موهای بدن خود را اصلاح کنید و تمام نواحی که می خواهید لیزر شود، کاملا تمیز باشد. 

 

2. از موچین و اپیلاسیون استفاده نکنید

 حواستان باشد در بین جلسات لیزر از موچین و اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده نکنید. زیرا بعد از آن لیزر روی موهای زائد شما تاثیر خوبی نخواهد گذاشت.

 

3. به متخصص پوست مراجعه کنید

 این نکته را باید بدانید که لیزر موهای زائد اگر به درستی انجام نشود ممکن است خطراتی برای پوست شما داشته باشد. به خصوص شاهد سوختگی و تغییر رنگدانه های پوست بعد از لیزر بودیم. پس حتما برای لیزر موهای زائد به متخصص پوست مراجعه کنید. 

 

4. احتمال تورم وجود دارد

ممکن است چند ساعت بعد از لیزر دچار قرمزی، سوزش و خارش شوید. این حالات بسیار طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد و برای تسکین آن می توانید از کرم ها و ژل های مناسبی که وجود دارد استفاده کنید. 

 

5. نتایج متفاوت

خیلی مهم است که بدانید لیزر موهای زائد بر روی آدم ها بر اساس ناحیه بدن و نوع مو متفاوت است. مثلا ممکن است موهای زائد در زیر بغل با پنج جلسه لیزر برطرف شود، اما موهای روی ساق پا با دو جلسه از بین رود. باز به نوع موی شما و ناحیه ای که می خواهید لیزر کنید بستگی دارد. پس برای گرفتن نتیجه ایده آلتان صبر کنید.  

 

6. از آفتاب دور باشید

 برای اینکه در لیزر موهای زائد به نتیجه دلخواهتان برسید، بهتر است که رنگ بدن شما به رنگ طبیعی پوستتان نزدیک تر باشد. متخصصان می گویند حداقل دو ماه قبل از لیزر کردن در نور شدید آفتاب قرار نگیرید و یا برنزه نکنید.  

 

7. دارو

در طول درمان اگر از دارویی استفاده می کنید حتما به متخصصی که لیزر برای شما انجام می دهد، اطلاع دهید. 

بعضی از دارو ها بر روی عملکرد لیزر تاثیر می گذارد. 

 

8. مشورت کنید

 قبل از شروع جلسات لیزر موهای زائد حتما با متخصصی که این کار را برای شما انجام می دهد در مورد همه نکات مثبت و منفی که فکر می کنید لیزر دارد مشورت کنید. صحبت کردن و مشورت کردن می تواند شما را آگاه کند و این آگاهی به شما بسیار کمک می کند.

 

9. سرمایه گذاری

 شما هرچقدر هزینه لیزر موهای زائد برای خود کنید، مطمئن باشید به سود شما خواهد بود. زیرا با لیزر هم سرمایه گذاری مالی کردید و هم سرمایه گذاری در زمان کردید.

 با لیزر تقریبا می توان به صورت دائم موهای زائد را از بین ببرید. این یعنی شما یک بار برای زمانی طولانی هزینه می کنید و شاید هرچند ماه یک بار فقط به ترمیم نیاز داشته باشید. 

 

10. لیزر های مختلف برای انواع مختلف پوست

هر لیزری برای هر رنگ پوست و مو مناسب نیست. به عنوان مثال برای پوست های روشن از انواع لیزرها با طول موجهای مختلف استفاده کرد. همچین برای پوست های رنگ تیره از دستگاه لیزر مناسب خود استفاده می کنند. 

 

پس حتما قبل از لیزر در مورد دستگاهی که استفاده می کنید مطالعه کنید زیرا ممکن است آن دستگاه لیزر برای پوست شما مناسب نباشد. 

مثلا لیزر هایی که از اسپری های خنک کننده استفاده می کنند ممکن است باعث ایجاد سوختگی در پوست های تیره می شوند. 

 

11. صبر کنید

 دو یا سه هفته بعد از اولین جلسه لیزر موهای زائد طول می کشد که تفاوت را احساس کنید. همچنین 6 تا 8 جلسه (بسته به مو و پوست شما ) درمان زمان می برد تا نتیجه کامل را به دست آورید.

 

این نکته بسیار مهم است که جلسات لیزر را منظم دنبال کرده و به صورت مرتب جلسات خود را طی کنید. در غیر این صورت ممکن است در روند درمان اختلال ایجاد شود. 

ممکن است با یک بار درمان موها ظریف تر و کمتر شوند؛ اما برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید یک دوره درمان را طی کنید.

 

12. تا 24 ساعت احتیاط کنید

گرمای ناشی از لیزر تا 24 ساعت در پوست شما باقی می ماند. بنابراین توصیه می کنیم بعد از لیزر از بدنسازی، سونا، استخر، دوش آب گرم استفاده نکنید؛ زیرا ممکن است باعث تورم شود و مشکلاتی در پوست شما ایجاد کند. 

 

13. درد خیلی کمی دارد

لیزر دردناک نیست. اما این مسئله تا حدی به دستگاهی بستگی دارد که برای لیزر موهای شما استفاده می شود. بعضی از دستگاه های لیزر ممکن است درد خیلی خیلی کمی در لحظه آن هم در بعضی از نواحی ایجاد کند؛ اما این درد بسیا کم و ناچیز است. پس نگران درد لیزر نباشید. این روش بیشتر از روش های دیگر مثل اپیلاسیون دردناک نیست.

 

موهای زائد صورت و بدن,خلاص شدن از موهای زائد صورت و بدن,نکات مهم در مورد اقدامات ضروری قبل و بعد از لیزر کردن

نکاتی برای لیزر موهای زائد

 

به صرفه بودن هزینه لیزر موهای زائد

 

به صرفه بودن هزینه لیزر موهای زائد,هزینه لیزر موهای زائد,مزایایی که در مورد لیزر باید بدانید

لیزر موهای زائد کلینیک ترمه

 

در مورد هزینه لیزر موهای زائد نمی توان قیمت ثابتی داد. زیرا قیمت هر شهر با شهر دیگر و هر کلینیک با کلینیک دیگر متفاوت است. همچنین هزینه دستگاهی که برای پوست و موی شما مناسب است با دستگاه های دیگر هم فرق دارد. همینطور قیمت نواحی بدن هم با هم متفاوت است. 

 

ممکن است مثلا قیمت دست با شکم یا پا فرق داشته باشد. و اینکه آیا شما می خواهید یک ناحیه را لیزر کنید، چند ناحیه و یا می خواهید تمام بدن را لیزر کنید.

 پس نمی توان قیمت ثابت و دقیقی را عنوان کرد. اما همان طور که اشاره شد هزینه لیزر در برابر روش های دیگر برای از بین بردم موهای زائد بسیار با صرفه تر است. 

 

مزایایی که در مورد لیزر باید بدانید

لیزر که در چند سال اخیر خیلی طرفدار پیدا کرده است در برابر روش های دیگر حذف موهای زائد بسیار موثرتر است و همچنین مزایای بیشتری دارد. 

 

یکی از مهمترین مزایای لیزر این است که لیزر موها را از ریشه از بین می برد و مانع از رویش مجدد موها می شود. همچین لیزر مانند تیغ و موم باعث کبودی و سوختگی نمی شود. همین طور درمان منظم لیزر میتواند موهای روییده را به طور کامل از بین ببرد. 

با لیزر هیچ موی اضافی یا ته ریش باقی نمی ماند. یعنی اینکه بعد از لیزر پوست شما صاف و نرم می شود. و حتی اگر موهای شما بعد از مدت ها دوباره رشد کند، موی نازک و نرمی خواهید داشت. 

 

بند انداختن، تیغ زدن، اپیلاسیون کردن و روش های دیگر عوارضی دارد که ممکن است باعث کبودی، سوختگی و حتی بریدگی شود و در بسیاری موارد با درد همراه است. 

لیزر موهای زائد عوارضی ندارد و درد زیاد یا کبودی، سوختگی و زخم ایجاد نمی کند. لیزر موهای زائد یک فرآیند بدون درد و عوارض است که در طی چند جلسه به راحتی و بدون نگرانی ایجاد می شود.

 

حذف موهای زائد با لیزر طولانی مدت است. ممکن است هفته ها و یا ماه ها طول بکشد تا موها رشد کنند و در این موقع می توانید برای ترمیم دوباره مراجعه کنید.

 در نهایت متوجه می شوید که دیگر هیچ مویی ندارید و این یکی از مفیدترین بخش های استفاده از لیزر موهای زائد است. 

 

در نهایت

در نهایت اینکه لیزر موهای زائد برای از بین بردن موها از ریشه و برای طولانی مدت مناسب ترین روش است که در سراسر جهان مردم از آن استفاده می کنند. اما حتما قبل از رفتن به اولین جلسه لیزر به نکاتی که گفته شد دقت کنید و آن هارا به خاطر بسپارید. 

قطعا شما بعد استفاده از لیزر وقتی نتیجه آن را با چشمان خود دیدید متوجه خواهید شد که چقدر لیزر موهای زائد تاثیر زیادی هم بر جسم شما دارد و هم سطح انرژی و روحیه شما را بالاتر می برد. 

 

اما نکته ای که بسیار مهم است اینکه برای انجام لیزر به هر مرکزی نمی توان اعتماد کرد. بهتر است به کلینیک های معتبر در سطح کشور مراجعه کنید. 

مراکزی مانند کلینیک ترمه یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما هستند چرا که کادر درمانی در این مراکز از متخصصان و پزشکان باتجربه تشکیل شده است. 

 

با مراجعه به این کلینیک بهترین نتیجه را از انجام لیزر موهای زائد مشاهده می کنید. انتخاب یک مرکز درمانی و زیبایی متفاوت و کارآزموده مهمترین قدم در تضمین زیبایی و لطافت پوست شماست. 

بهترین ها را انتخاب کنید و به جمع مراجعه کنندگان خوشنود این کلینیک بپیوندید. 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------