اخبار پزشکی


اخبار,اخبار پزشکی,سیستم تحریک عمقی غیرتهاجمی مغز با جریان الکتریکی تداخلی

طراحی سیستم تحریک عمقی غیرتهاجمی مغز با جریان الکتریکی تداخلی

محققان در دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به طراحی یک سیستم تحریک عمقی غیرتهاجمی مغز شدند. به گزارش مهر به نقل از ستاد توسعه علوم…


«هوش مصنوعی« به کمک نابینایان آمد اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,
مایکروسافت از بروزرسانی در برنامه «Seeing AI» خبر داد که شامل گزینه‌های جدید خروجی زبان از جمله هلندی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی و اسپانیایی خواهد بود.

 به گزارش فارس به نقل از دیلی‌میل، برنامه دستیار واقعیت مجازی مایکروسافت که مبتنی بر هوش مصنوعی است، اکنون قادر به توصیف صحنه‌ها و خواندن متن به زبان اسپانیایی، ژاپنی، آلمانی، فرانسوی و هلندی برای نابینایان است.

 

هوش مصنوعی مایکروسافت اکنون یک دستیار واقعیت مجازی است که صحنه‌ها را برای آنهایی که دچار ضعف بینایی یا نابینایی هستند، توصیف می‌کند.

 

این برنامه اختصاصی تصاویر و فیلم های دوربین های آیفون را تحلیل می‌کند؛ در این بروزرسانی جدید این نخستین بار است که این برنامه به زبانی به غیر از انگلیسی صحبت می‌کند.

 

برنامه اختصاصی iOS برای نخستین بار در سال ۲۰۱۷ به عنوان ابزاری رایگان برای کمک به افراد دارای اختلال بینایی در زندگی روزمره در دسترس قرار گرفت.

 

این مجموعه در حدود یک سری کانال‌های مختلف ساخته شده است که کاربران بسته به نیاز یا شرایط خاص خود می توانند گزینه‌های مورد نظر انتخاب کنند. 

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------