انتقاد تند نمکی از نمایندگان مجلس | فکر می‌کنند رویین‌تن شده‌اند! | بعد از جلسه مجلس تمام زندگی‌ام را ضد عفونی کردم اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,
سعید نمکی وزیر بهداشت در جلسه ستاد ملی کرونا با اعلام آمار بالای مبتلایان کرونا در مجلس و وزارتخانه‌ها از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستگاه‎های اجرایی و مجلس به تندی گلایه کرد و گفت: زمان ابتلای مجدد به کرونا به یک ماه رسیده است. 

به گزارش همشهری آنلاین، سعید نمکی در این جلسه اظهار کرد: یکی از معضلاتی که در کشور پیدا کرده‌ایم میزان درگیری بسیاری بالا در میان مسئولان کشور است. الان در وزارتخانه معاون وزیر نداریم که مبتلا نشده باشند. می‌روند در کمیسیون ها مجلس دور هم می نشینند و گرفتار می شوند. تعداد قابل توجهی از نماینده‌های  مجلس گرفتار شده‌اند، رئیس محترم مجلس گرفتار شده است. در بقیه دستگاه های اجرایی هم درصد آلودگی بسیار بالا است. این واقعا نگران کننده است که تا این حد افراد فعال در بدنه اجرایی و قانونگذاری کشور مبتلا شوند.

 

وی در ادامه تاکید کرد: نکته ای دیگر که عزیزان باید بدانند این است که بعضی تصور می کنند یک بار که ویروس را گرفته‌اند دیگر رویین‌تن هستند و بعد از ابتلا رویین‌تر می‌شوند. حال آنکه زمان ابتلای مجدد به یک ماه تقلیل یافته است.

 

وزیر بهداشت اضافه کرد: نماینده ای دیشب با من صحبت کرد که یک ماه پیش دچار شده بود و حالا دوباره به شکل سنگینی گرفتار شده است.

 

نمکی افزود: هفته گذشته در جلسه‌ای در مجلس دعوت بودم پس از جلسه تا برگشتم تمام زندگی‌ام را ضد عفونی کردم و همواره مضطرب بودم که گرفتار نشوم. نمایندگان مرتب می‌آیند و توی هم صحبت می کنند و فرد را گرفتار می کنند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------