آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,علی مطهری

علی مطهری به صداوسیما: هنوز منتظرم به قانون تن دهید

علی مطهری با انتقاد از رویکرد صدا و سیما درباره وقتی که قرار بود در اختیار او بگذارد تا از خود در ماجرای خودسوزی یک دختر جوان دفاع کند،…


فساد رانتی در ارتباط برخی از مدیران شرکت‌های دولتی با صاحبان نشریه‌هااخبار,اخبار سیاسی,حسین مقصودی
سخنگوی فراکسیون مقابله با فساد اقتصادی و اداری از فساد رانتی بین برخی از شرکت‌های دولتی با صاحبان نشریات در حزوه تبلیغات خبر داد.

حسین مقصودی سخنگوی فراکسیون مقابله با فساد اقتصادی و اداری در گفت‌وگو با تسنیم، در تشریح روند فعالیت این فراکسیون، گفت: اخیرا اسنادی به فراکسیون واصل شده که برخی از مدیران کارخانه‌های دولتی با صاحبان برخی از نشریه‌ها که بعضاً صاحب امتیاز آنها از مسئولان دولتی، نماینده و یا فرزندان برخی از مسئولان هستند، برای تبلیغات با برخی از شرکت‌های دولتی و نیمه دولتی قرار داد منعقد می‌کنند و پول‌های کلانی هم در این میان جا‌به‌جا می‌شود.

 

وی افزود: نوع و مدل این اقدام در ظاهر شبه قانونی است اما طبق گزارشاتی که به فراکسیون واصل شده تشریفات قانونی از جمله استعلام و برگزاری مناقصه انجام نشده است.

 

سخنگوی فراکسیون مقابله با فساد اقتصادی و اداری با بیان اینکه در یک نمونه یکی از شرکت‌های دولتی که محصولات لبنی تولید می‌کند بدون گذراندن مراحل قانونی، برای تبلیغات به یکی از همین نشریات، 8 میلیارد تومان پرداخت کرده است، تصریح کرد: برخی از صاحبان رانت پشت این موضوع هستند و قطعا اگر فردی مسئولیتی نداشت سفارشات تبلیغ به نشریه وی داده نمی‌شد.

 

مقصودی تصریح کرد: از مسئولان سازمان بازرسی، قوه قضائیه و همچنین وزارت اطلاعات و به این موضوع ورود کنند و جلوی این روند را بگیرند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------