آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,مدیر مسئول کیهان

مدیر مسئول کیهان: ترامپ؛ هدف اصلی انتقام سپاه بعد از ترور سردار سلیمانی است

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: آقای ترامپ به عنوان قاتل سردار شهیدمان حاج قاسم سلیمانی، باید مطمئن باشد که تا پایان عمر کثیف و ننگینش یکی…


فساد رانتی در ارتباط برخی از مدیران شرکت‌های دولتی با صاحبان نشریه‌هااخبار,اخبار سیاسی,حسین مقصودی
سخنگوی فراکسیون مقابله با فساد اقتصادی و اداری از فساد رانتی بین برخی از شرکت‌های دولتی با صاحبان نشریات در حزوه تبلیغات خبر داد.

حسین مقصودی سخنگوی فراکسیون مقابله با فساد اقتصادی و اداری در گفت‌وگو با تسنیم، در تشریح روند فعالیت این فراکسیون، گفت: اخیرا اسنادی به فراکسیون واصل شده که برخی از مدیران کارخانه‌های دولتی با صاحبان برخی از نشریه‌ها که بعضاً صاحب امتیاز آنها از مسئولان دولتی، نماینده و یا فرزندان برخی از مسئولان هستند، برای تبلیغات با برخی از شرکت‌های دولتی و نیمه دولتی قرار داد منعقد می‌کنند و پول‌های کلانی هم در این میان جا‌به‌جا می‌شود.

 

وی افزود: نوع و مدل این اقدام در ظاهر شبه قانونی است اما طبق گزارشاتی که به فراکسیون واصل شده تشریفات قانونی از جمله استعلام و برگزاری مناقصه انجام نشده است.

 

سخنگوی فراکسیون مقابله با فساد اقتصادی و اداری با بیان اینکه در یک نمونه یکی از شرکت‌های دولتی که محصولات لبنی تولید می‌کند بدون گذراندن مراحل قانونی، برای تبلیغات به یکی از همین نشریات، 8 میلیارد تومان پرداخت کرده است، تصریح کرد: برخی از صاحبان رانت پشت این موضوع هستند و قطعا اگر فردی مسئولیتی نداشت سفارشات تبلیغ به نشریه وی داده نمی‌شد.

 

مقصودی تصریح کرد: از مسئولان سازمان بازرسی، قوه قضائیه و همچنین وزارت اطلاعات و به این موضوع ورود کنند و جلوی این روند را بگیرند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------