آخرین اخبار سیاسی

آزادارمکی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

آزادارمکی : اعتراضات ضد اسرائیلی دانشجویان آمریکایی به معنای همراهی آنان با دولت ایران نیست

آزادارمکی جامعه‌شناس در تحلیل خود از واکنش مقامات ایرانی به اعتراضات ضد اسرائیلی دانشجویان آمریکا و اعرام بورسیه دانشجویان اخراج شده، به…

مهاجری: آن خانم در صداوسیما جوکی گفت؛ ما خندیدیم، شما بخندید، مردم هم بخندندمحمد مهاجری،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
اظهارات یک مهمان صداوسیما که گفته بود «کشور مال حزب اللهی هاست» باعث جنجال بسیاری در فضای مجازی شده است. 

محمد مهاجری به انتخاب گفت: ایشان یک جوکی گفت، ما خندیدیم، شما هم بخندید، مردم هم بخندند؛ این جوک‌ها را قبلا هم گفته اند و برای برنامه های طنز از این افراد استفاده می‌کنند، تلویزیون هم استقبال می کند، چون الان مهران مدیری و طنزپردازان نیستند، به نظر می رسد از این طنزپردازی‌ها استقبال می‌شود.

 

وی افزود: وقتی موضوع را طنز ببینیم، نیازی نیست در این مورد صحبت شود. خود این فرد هم احتمالا در حال طنز گفتن است و شاید استعداد طنزگویی دارد.

 

مهاجری خاطرنشان کرد: ذره ای احتمال نمی‌دهم یک آدم عاقل بخواهد چنین حرفی را به صورت جدی بزند، احتمالا ایشان چون عاقل است حتما شوخی کرده است.

 

سید حسین نقوی حسینی، فعال سیاسی اصولگرا نیز در این باره به «انتخاب» گفت: ما از این نوع جملات و اظهار نظر‌ها زیاد شنیدیم که افراد از تریبون‌های مختلف اظهارنظرات نسنجیده ای مطرح می کنند بدون اینکه بررسی کرده باشند؛ این افراد گاها رسانه ملی را هم دنبال نمی کنند. 

 

وی گفت: اخیرا شاهد بودید که شخصیت های خیلی معروف غیرحزب اللهی در تلویزیون دعوت شدند و همین امر باعث اعتراض خیلی از افراد شده بود. برخی می گفتند کسانیکه در فتنه نقش داشتند و نشان دادند که همسو نیستند چرا دوباره مطرح می شوند؟ رسانه ملی در اختیار همه کسانیست که در چارچوب نظام و قانون فعالیت می کنند.

 

وی اضافه کرد: اگر کسی توقع دارد که رسانه ملی در اختیار یک طیف خاص باشد درست نیست. همه کسانیکه در چارچوب قانون کار می کنند باید بتوانند از طریق رسانه ملی نظرات خود را بیان کنند. بنابراین تریبون رسانه ملی باید در اختیار همه جریانات داخل نظام باشد. از آن طرف هم نباید رسانه ملی در اختیار اپوزیسیون باشد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------