آخرین اخبار سیاسی

آیت الله اراکی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

حضرت آقای اراکی! این تعریف 'زن فاحشه' است، نه زن بی حجاب

در دنیا زنان پرشماری اعم از مسلمان و مسیحی و یهودی و ... وجود دارند که حجاب بر سر نمی گذارند ولی عفاف دارند، پاکدامن هستند و هرگز در بند…

اذعان وزیر کشور به اثر منفی تحریم‌ها بر اقتصاد؛ نمی‌توان منکر شد که تحریم آثار سوء کلی بر اقتصاد دارد  وزیر کشور ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
وزیر کشور گفت: اولین وظیفه دولت این است که اجازه ندهد این تحریم‌ها آثار سوء بر زندگی مردم بگذارد. هرچند نمی‌توان منکر این شد که آثار سوء کلی بر اقتصاد دارد. 

اذعان وزیر کشور به اثر منفی تحریم‌ها بر اقتصاد؛ نمی‌توان منکر شد که تحریم آثار سوء کلی بر اقتصاد دارد

 

احمد وحیدی، وزیر کشور در پاسخ به این پرسش که در روزهای اخیر شاهد تحریم‌های جدید علیه سپاه و ایران هستیم آیا دولت برای کنترل تبعات این تحریم‌ها بر اقتصاد کشور راهکارهایی در نظر گرفته است؟ گفت: دولت از ابتدای روی کار آمدن اساس و بنیان کار را بر این نهاد که با وجود و حفظ تحریم‌ها اقتصاد را جلو ببرد.

 

به گزارش ایلنا، وزیر کشور با اشاره به مفهوم خنثی‌سازی تحریم‌ها، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی، حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان داخلی و  شرکت‌های دانش بنیان زمینه‌هایی را در داخل کشور فراهم می‌آورد که آنها نتوانند در زمینه‌هایی که ملت را تحریم کرده‌اند به مردم ضربه‌ای وارد شود.

 

 وی ادامه داد: اولین وظیفه دولت این است که اجازه ندهد این تحریم‌ها آثار سوء بر زندگی مردم بگذارد. هرچند نمی‌توان منکر این شد که آثار سوء کلی بر اقتصاد دارد؛ دشمنان کینه توز کشور می‌خواهند با این تحریم‌ها ملت را دچار مشکل کنند و دولت هم جایی‌که لازم باشد به شکل مناسبی و با کمک بخش خصوصی تحریم‌ها را دور خواهد زد. پس دولت آنجایی‌که لازم باشد تحریم‌ها را دور می‌زند اما اساس کار بر خنثی‌سازی تحریم‌ها است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023