X

آخرین اخبار سیاسی


ترفند انتخاباتی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

کاسبان انصراف؛‌ می‌آیند که انصراف بدهند و بعد سهم بگیرند

روزنامه همدلی در گزارشی به بررسی یک ترفند انتخاباتی برای حضور در دولت بعدی پرداخته است. انتخابات یک فرصت مناسب سیاسی است، نه فقط برای…

سی ان ان: ارسال نامه حاوی پودر سفید به دفتر انتخاباتی کلینتون/ پلیس ساختمان را تخلیه کرد اخبا بین الملل ,خبرهای  بین الملل,

شبکه تلویزیونی سی ان ان امروز شنبه گزارش داد: در پی ارسال یک نامه حاوی پودر سفید به مقر کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون در نیویورک، این مکان از سوی پلیس تخلیه شد.

 به گزارش ایرنا، این شبکه تلویزیونی افزود: این نامه توسط یکی از کارکنان کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون روز گذشته (جمعه) باز شد.

 

کارکنان دفتر مرکزی کارزار انتخاباتی کلینتون واقع در طقبه یازدهم ساختمانی واقع در منطقه 'بروکلین' نیویورک شب گذشته تخلیه شدند.

 

بر اساس این گزارش، پلیس نیویورک اعلام کرد: این نامه در ابتدا به دفتر هیلاری کلینتون به منهتن نیویورک، جایی که تمامی نامه های مربوط به او به آنجا فرستاده می شوند، ارسال شد که بعد این نامه به مقر وی در بروکلین فرستاده می شود و ازسوی کارکنان کارزار انتخاباتی وی این نامه باز می شود.

 

سی ان ان گزارش داد پلیس نیویورک سرگرم بررسی و آزمایش این نامه و محتوای داخلی آن است.

 

سی ان ان به جزئیات بیشتر این خبر اشاره ای نکرد.

 

هیلاری کلینتون نامزد حزب دمکرات به همراه دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه قرار است هشتم ماه نوامبر برابر با 18 آبان ماه برای تعیین چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا به رقابت نهایی بایکدیگر به پردازند.

 

این نامه درحالی به مقر کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون دربروکلین نیویورک ارسال می شود که پنجشنبه گذشته برابر با 29 مهرماه، سومین و آخرین مناظره بین دونامزد ریاست جمهوری در دانشگاه 'نوادا' لاس وگاس به پایان رسید.

 

دو مناظره قبلی به ترتیب در 26 سپتامبر (پنجم مهرماه) و 9 اکتبر (18 مهرماه) بین دونامزد برگزار شد.

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------