راهنمای خرید هیتر های گلخانه ایهیتر های صنعتی از جمله وسایل گرمایشی هستند که معمولاً برای گرم کردن فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. در این دستگاه ها  تولید گرما و انرژی به نوع سوخت آن ها بستگی دارد. یعنی دستگاه سوخت را به گرما تبدیل کرده و باعث افزایش حرارت محیط می گردد.

 

راهنمای خرید هیتر های گلخانه ای, خرید هیتر های گلخانه ای,هیتر های صنعتی

راهنمای خرید انواع هیتر

 

هیتر ها را در انواع مختلفی دسته‌ بندی می‌ کنند که هیتر های صنعتی یکی از انواع آن ها هستند‌. از جمله انواع هیتر های صنعتی می توان به هیتر کارگاهی ، گلخانه ای ، باشگاهی، مرغداری و... اشاره نمود. در ادامه قصد داریم اطلاعات بیشتری در مورد خرید انواع هیتر صنعتی در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم با ما همراه باشید. 

 

توضیحی درباره هیتر های صنعتی: 

هیتر های صنعتی و کارگاهی از جمله وسایلی هستند که معمولاً برای گرم کردن سالن ها و فضاهای بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین گرمای که توسط این وسایل تولید می گردد به کمک فن در کل محیط پخش خواهد شد. در کل می ‌توان گفت قدرت تولید گرمای هیتر گلخانه ای یا صنعتی حدود ۲۰ و ۳۰ برابر بیشتر از هیتر های معمولی می باشد. 

 

جالب است بدانید کاربرد هیتر های صنعتی را می توان شبیه به یک کوره هوای گرم اما در ابعاد کوچک تر دانست. در واقع می ‌توان گفت که انواع هیتر ها مانند هیتر گلخانه ای کارگاهی، باشگاهی، مرغداری و ... از انواع صنعتی هستند که با کمک سوخت هایی همچون گاز، گازوئیل یا انرژی الکتریسیته به تولید حرارت و گرما می پردازند.

 

این حرارت به سه روش همرفت، تابش و رسانه ‌ای به قسمت های مختلف فضاهای داخلی انتقال داده می شود. توجه داشته باشید که در هنگام خرید هیتر های صنعتی باید چند نکته مهم را مانند کاربرد، انواع، نوع سوخت، استانداردهای مورد نیاز و... در نظر بگیرید که در ادامه توضیحات مختصری در این موارد خواهیم داد.

 

انواع هیتر های صنعتی, آشنایی با انواع هیتر های صنعتی,انواع هیتر برای گرم کردن فضاهای بزرگتر

هیتر های صنعتی

 

انواع هیتر های صنعتی:

هیتر های صنعتی انواع مختلفی دارند که شامل هیتر گلخانه ای، کارگاهی، مخصوص‌ باشگاه، مرغداری و .‌.. می باشند. اما برای خرید هر کدام از این هیتر ها باید نکات خاصی را در نظر بگیرید. مثلاً این که هیتر مورد نظر از نظر طراحی مناسب چه سالن هایی می باشد یا این که کارکرد این هیتر ها به چه صورت است یا حتی مشخصات فیزیکی آن ها به چه صورت می باشد.

 

به طور کلی می‌ توان گفت هیتر های صنعتی که طراحی آن ها به صورتی است که فن در کنار یا خروجی در سقف قرار دارد برای سالن های مرغداری یا پرورش قارچ مناسب هستند. همچنین هیتر هایی که با طراحی فن بغل و خروجی در روبروی در طراحی شده اند معمولاً به عنوان بخاری گلخانه ای شناخته می شوند و برای بهره برداری بهتر از محصولاتی همچون گوجه فرنگی و خیار مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

انواع هیتر ها,مزایای هیترها, خرید هیتر های صنعتی

انواع هیتر ها

 

چرا برای گرم کردن فضاهای بزرگ تر مناسب تر است؟

گرم کردن یک اتاق کوچک بسیار راحت است اما زمانی که در فضاهای بسیار بزرگ قرار می ‌گیریم گرم کردن آن ها نیاز به تجهیزات پیشرفته تر دارد. البته ممکن است بسیاری از افراد تصور کنند که وجود انواع شوفاژ یا بخاری برای گرم کردن سالن های بزرگ مناسب می باشد. اما این تفکر کاملا اشتباه است، زیرا برای این وسایل باید از سوخت شهری استفاده شود. همچنین زمان هایی که هوا به شدت گرم می ‌شود بخاری نمی تواند وسیله مناسبی برای گرم کردن محیط به شمار می رود.  به همین دلیل هیتر های صنعتی گزینه بهتری برای گرم کردن فضاهای بزرگ تر به شمار می‌ روند. 

زیرا دارای مزایای بسیار زیادی هستند از جمله این مزایا می ‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

به دلیل طراحی و ساخت هیتر ها با توجه به اصول و استاندارد معتبر جهانی یک گزینه‌ی مناسب برای گرم کردن فضاهای بزرگ تر به شمار می ‌روند.

 

همچنین برای این وسایل ترموستات کنترل گرما و  بهینه سازی مصرف انرژی تعبیه شده است.

 

علاوه بر آن شما می توانید با توجه به نیاز خود از قابلیت بکارگیری هیتر های دمنده در سه حالت مختلف استفاده نمایید.

 

گرمای تولید شده با کمکی هیتر های صنعتی گرمای پاک و بدون آلاینده های محیطی است. بنابراین با خرید هیتر های گلخانه ای می توانید از ایجاد آلودگی هوا جلوگیری کنید.

 

از دیگر ویژگی ‌های که در هنگام خرید این هیتر های صنعتی باید به آن دقت کنید کیفیت و توان حرارتی بالای این محصولات می باشد که به دلیل استفاده از المنت های با کیفیت است‌.

 

استانداردهای هیتر, تهیه ی هیترهای استاندارد, خرید و فروش هیتر

خرید انواع هیتر ها

 

از کجا و با چه استانداردهای هیتر تهیه کنیم؟ 

برای خرید هیتر های گلخانه ای صنعتی باید به نکات بسیار مهمی دقت کنید. از جمله این نکات می ‌توان به ارتباط اندازه هیتر و اندازه اتاق،  انواع هیتر ها، کاربرد هیتر ها و... توجه کنید. اما اگر اطلاعات کاملی در مورد خرید و فروش هیتر های صنعتی در اختیار ندارید بهتر است با مراجعه به مراکز معتبر ابتدا نسبت به ویژگی های آن ها و حتی قیمت هیتر گلخانه اطلاعاتی به دست آورید و سپس اقدام به خرید نمایید. از جمله بهترین مراکز برای خرید هیتر های گلخانه ای و صنعتی می توان به فروشگاه کوهیتر اشاره کرد که فروش هیتر های گلخانه یا صنعتی را به صورت تخصصی انجام می دهد.

 

شماره تماس : 02171057885

سایت: coheater.com

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022