با این "نی" هیچ کجا تشنه نمانید +عکسبدن انسان روزانه به هشت لیوان آب نیاز دارد و تامین نکردن آن می تواند باعث بروز بیماری های متفاوتی شود. از همین رو باید به هر طریقی این میزان آب را برای بدن تامین کرد.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، در بعضی از مواقع شما موقعیت های خاصی قرار می گیرید که تامین اب لازم بدن بسیار سخت می شود برای مثال آب در دسترس نیست ولی گاهی اوقات اب به میزان زیادی وجود دارد اما سلامت آن مورد تایید نیست.

به تازگی طراحی به نام " Vestergaard Frandsen" وسیله ای را تولید کرده است که می توانید با کمک آن بدون اینکه هیچ مریضی شما را تهدید کند از ناسالم ترین آب ها نیز بنوشید.

نی , تشنگی , آب , مطالب خواندنی

این "نی" که  " LifeStraw" نامگذاری شده است می تواند تا 99.9 درصد از باکتری های موجود در آب را فیلتر کند و حتی جزئی ترین میکروب ها را نیز ازبین خواهد برد.

نکته جالب در مورد این "نی" سادگی بیش از حد آن است چرا که به هیچ گونه لوازم جانبی احتیاج ندارد برای مثال نیاز به باتری و یا شارژ کردن ندارد و به راحتی نیز قابل استفاده است.

" LifeStraw" می تواند تا 1000 لیتر آب را فیلتر کند که تقریبا برای یک سال آب بدن میزان کافی است،  البته این برای افرادی است که بخواهند حتی اب های سالم را با این نی بنوشند.

نی , تشنگی , آب , مطالب خواندنی

نی , تشنگی , آب , مطالب خواندنی

نی , تشنگی , آب , مطالب خواندنی

نی , تشنگی , آب , مطالب خواندنی

منبع:yjc.ir

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------