پروژه «سلفی فضایی» سامسونگ در یک مزرعه سقوط کرد اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,سلفی فضایی
یک دستگاه متعلق به سامسونگ که همراه بالن به ارتفاع ۶۵ هزار فوتی زمین ارسال شده بود تا سلفی فضایی کاربران را بسازد، در مزرعه ای در آمریکا سقوط کرد. این پروژه «سلفی فضایی» نام داشت. 

به گزارش مهر به نقل از یو اس ای تودی، دستگاهی شبیه ماهواره و متعلق به شرکت سامسونگ در حوالی یک مزرعه در ایالت میشیگان آمریکا سقوط کرده است. 

 

«نانسی ولک» و همسرش ساکن گراتیوت کاونتی ساعت ۸:۴۵ دقیقه صبح صدایی از بیرون خانه شان شنیدند و با یک شی بزرگ در حیاط پشتی خانه خود روبرو شدند. او در این باره می گوید: صحنه عجیبی بود. یک  شی بزرگ از آسمان سقوط کرده بود. این دستگاه شبیه یک ماهواره بود.  

 

روی دستگاه مذکور لوگوی سامسونگ و البته شرکت «روین اینداستریز» که تولید کننده بالن است نیز به چشم می خورد. 

 

سامسونگ در بیانیه ای اعلام کرد: در این حادثه کسی آسیب ندیده و بالن نیز پیدا شد. ما از ایجاد هرگونه مزاحمت عذرخواهی می کنیم.

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,سلفی فضایی

طبق بیانیه سامسونگ فرود این بالن برنامه ریزی شده بود.

 

در حقیقت این دستگاه شبیه ماهواره بخشی از پروژه «سلفی فضایی» (SpcaceSelfie) سامسونگ است. در این پروژه تبلیغاتی کاربران می توانستند سلفی های خود را از زمین به موبایل گلکسی اس ۱۰ ۵G ارسال کنند که در مرز اتمسفر زمین قرار داشت.

 

این موبایل ها تصاویر سلفی افراد را با پس زمینه ای از تصاویر واقعی فضا به زمین ارسال می کردند و به این ترتیب سلفی های فضایی از کاربران خلق می کردند.

 

 طبق بیانیه سامسونگ این موبایل همراه یک بالن به ارتفاع ۶۵ هزار فوتی زمین رفت و به مدت ۲۰۰ ساعت در همین ارتفاع باقی ماند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------