واکنش جالب سگ خانواده به دیدن نوزاد ۳روزهسگ،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

آشنایی یک نوزاد تازه متولد شده با حیوان خانگی، می تواند کاری دلهره آور باشد و هیچ وقت نمی توان واکنش ها را پیش بینی کرد. سگ ها کارهای روتین را دوست دارند و نوزادان با صداهای بلند و غیرعادی، مرزهای ناآشنا و بوهای جدید را به خانه می آورند.

 

الی و نیل هریسون اهل ویرجینیا ایالات متحده، لحظه دوست داشتنی آشنایی سگ دو ساله خود به نام ویزلا رینا را با برادر انسانیش، هنری سه روزه ثبت کردند. واکنش او در فضای مجازی نظر مخاطبان را جلب کرد.

 

پس از اینکه رینا به آرامی روی مبل رفت تا هنری سه روزه را بو کند دُمش از حرکت باز نمی ماند، اما با وجود هیجان زیادش، بسیار آرام بود.

 

سگ،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

مجموعه‌ای از ویدیوها نشان می‌دهند که رینا با صبر و حوصله به هنری خیره شده و سعی می‌کند دست‌های کوچک او را لیس بزند و حتی خود را به‌عنوان بالش هنری نشان می‌دهد و اجازه می‌دهد نوزاد سرش را روی او بگذارد. رینا بدش نمی آید که توجه ای که به او می شود را به اشتراک بگذارد و اغلب برای چرت زدن با هنری روی مبل می پیوندد.

 

این مجموعه ویدیویی، بیش از صدهزار بار در تیک تاک دیده شده است و کاربران تحت تأثیر رابطه احساسی آن دو قرار گرفته اند.

 

سگ،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

الی و نیل گفتند: «رینا با نوزاد بسیار مهربان است و در طول بارداری نیز، بسیار به الی وابسته بوده است. ما می دانستیم که او منتظر این لحظه برای ملاقات با کودک است!»

 

مخاطبان الی در تیک تاک، در دوران حاملگی او با رینا آشنا شده بودند. در یکی از ویدیوهای تاثیرگذار از آن دوران، رینا سرش را روی شکم الی گذاشته است تا ضربان قلب نوزاد را بشنود.

 

الی گفت: «هیچ کلمه ای در توصیف واکنش توله سگ ما به نوزاد تازه متولد شده ما وجود ندارد.»

 

رینا به جای اینکه در جای همیشگی اش روی تخت بخوابد، اکنون روی زمین، زیر تخت هنری می خوابد تا نزدیک او باشد.

 

سگ،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 

روزیاتو

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------