تشکر زیبای یک دلفین از ماهیگیرانی که فرزندش را آزاد کردنداخبار,اخبار گوناگون,دلفین
بعد از اینکه ماهیگیران ایتالیایی یک بچه دلفین را از یکی از تورهای شبکه ای خود رها کردند، مادر این بچه دلفین به افتخار این کار ماهیگیران حرکاتی نمایشی و بسیار زیبا اجرا کرد.

به گزارش انتخاب، وقتی قایق ماهیگیران در آبهای اطراف جزیره ایتالیایی «پروکیدا» در ناپل مشغول ماهیگیری بودند متوجه یک بچه دلفین شدند که در شبکه تورهای آنان گیر کرده است.

 

پس از این حرکت جالب ماهیگیران، مادر این بچه دلفین در حرکتی زیبا شروع به پرش به افتخار ماهیگیران کرد. یکی از ماهیگیران از این صحنه های شادی دلفین مادر فیلمبرداری کرد و در تصاویر به وضوح مشخص است که پس از دیدن آزادی فرزندش، این مادر چگونه می پرد و شادی می کند. برخی از بازدید کنندگان این تصاویر می گویند دلفین مادر در حال تشکر از ماهیگیران است.

 

هنگامی که هر دو دلفین دوباره به اقیانوس باز گشتند ماهیگیران جشن گرفتند و در کنار یکدیگر لحظاتی شاد داشتند. اما این پایان ماجرا نبود و بسیاری از کاربران توییتر به سرعت به فیلم و تصاویر این ماجرا واکنش نشان دادند و گفتند این حرکت بسیار زیبا باید تکرار شود و احترام به حقوق برخی گونه های دریایی می تواند به یک فرهنگ تبدیل شود.

اخبار,اخبار گوناگون,دلفین

 

مطالعات گسترده نشان می دهد که دلفین ها از باهوش ترین حیوانات جهان هستند و این حرکت زیبا نیز نشان می دهد دلفینها به راحتی با انسان ها ارتباط برقرار می کنند و این ارتباط می تواند بسیار صمیمانه باشد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------