کابی لیم و گربه آشپز، برترین های تیک تاک در سال ۲۰۲۱برترین های تیک تاک در سال ۲۰۲۱،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

تیک تاک موفق‌ترین کاربران خود در سال ۲۰۲۱ را معرفی کرده: کابی لیم و «سرآشپز پاف»، یک گربه که به ویدئو‌های آشپزی اش معروف است.

 

تیک تاک هفته‌ی گذشته به عنوان بخشی از گزارش عملکرد سالانه‌ی خود، اطلاعاتی درباره‌ی محبوب‌ترین آهنگ ها، ویدئو‌ها و کاربران این شبکه اجتماعی منتشر کرد.

 

این شبکه اجتماعی فهرستی از کاربران موفقی را منتشر کرده که «در سال ۲۰۲۱ به قله‌های جدیدی دست یافتند و با محتوای جذاب خود طرفداران زیادی پیدا کردند». این فهرست در سطح جهانی ۵ نفره و در سطح آمریکا ۱۰ نفره است.

 

فهرست جهانی شامل ستارگان موسیقی پاپ کره‌ای و یک فوتبالیست هلندی به چشم می‌شود

کابی لیم (Khaby Lame)، تیک تاکری که به نگاه‌های عاقل اندر سفیهش در برابر ایده‌های احمقانه‌ی اینترنتی معروف است، در صدر این فهرست قرار گرفته است. بر اساس گزارش سایت Social Tracker که به رصد شبکه‌های اجتماعی می‌پردازد، ماهانه به طور متوسط ۵ میلیون نفر به تعداد دنبال کنندگان کابی لیم در تیک تاک افزوده می‌شود و او پس از پشت سر گذاشتن آدیسن ری، دیگر کاربر تیک تاک، در ماه ژوئیه‌ی امسال، حالا نفر دوم در میان تاک تاکر‌هایی است که بیشترین دنبال کننده را دارند و به نظر می‌رسد به زودی گوی سبقت را از چارلی دی آملیو هم خواهد ربود و به نفر شماره یک تیک تاک از جهت تعداد دنبال کننده بدل خواهد شد. دی آملیو در حال حاضر ۱۳۰/۹ میلیون دنبال کننده دارد و تعداد دنبال کنندگان کابی لیم ۱۲۳ میلیون نفر است.

 

Abby Roberts

اَبی رابرتس (Abby Roberts)، یک تیک تاکر حوزه‌ی زیبایی و یک کازپلیر که به گریم هایش که با آن‌ها خود را به شکل چهره‌های معروف درمی آورد، مشهور است، رتبه‌ی دوم فهرست جهانی تیک تاک از آن خود کرده است. ویدئو‌های او در مجموع ۱/۴ میلیارد لایک دریافت کرده اند.

 

برترین های تیک تاک در سال ۲۰۲۱،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 

گروه موسیقی پاپ کره‌ای BTS با ۴۴/۵ میلیون دنبال کنندده و بیش از ۷۰۰ میلیون لایک، در رتبه‌ی سوم قرار دارد.

 

Koen Geven

نفر چهارم فهرست کوئن گون (Koen Geven)، فوتبالیست هلندی، صاحب حساب تیک تاکی thedutchgoalkeeper است که ویدئوهایش ۴۱/۳ میلیون لایک دریافت کرده. او بیشتر با ترفند‌های فوتبالی، چالش‌ها و ویدئو‌های دروازه بانی اش شناخته می‌شود.

 

برترین های تیک تاک در سال ۲۰۲۱،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 

Oneya D’Amelio

رتبه‌ی پنجم به اونیا دی آملیو (Oneya D’Amelio)، صاحب حساب تیک تاکی angryreactions تعلق دارد که ویدئو‌هایی از واکنش‌های طنزآمیز خود منتشر می‌کند و در عرض ۲۴ ساعت یک میلیون نفر او را دنبال کردند. او مدتی بی خانمان بود و ویدئو‌های معروفش را از داخل ماشینش می‌گرفت.

 

برترین های تیک تاک در سال ۲۰۲۱،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 

فهرست آمریکا، تیلور سوییفت، اولیویا رودریگو و یک گربه ی آشپز را در برمی گیرد

رتبه‌ی نخست فهرست آمریکا به «آشپز پاف» (Chef Puff) تعلق دارد، یک گربه که به کمک صاحب خود، لینچ ژانگ، غذا‌های مختلفی درست می‌کند و با ۱۹/۷ میلیون دنبال کننده‌ی خود از باور‌های غلط غذایی می‌گوید.

 

برترین های تیک تاک در سال ۲۰۲۱،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 

اونیا دی آملیو در فهرست آمریکا هم حضور دارد و مقام دوم را کسب کرده است.

 

اولیویا رودریگو، خواننده‌ی مشهور آمریکایی در جایگاه سوم قرار گرفته است. آهنگ او، Driver’s License هم یکی از پراستفاده‌ترین آهنگ‌ها در شبکه اجتماعی تیک تاک طی سال ۲۰۲۱ بود.

 

Lissette Eduardo

بعد از او، لیسِت ادواردو (Lissette Eduardo) از جمهوری دومنیکن است که با ویدئو‌های طنزآمیزش ۹/۳ میلیون دنبال کننده کسب کرده است.

 

برترین های تیک تاک در سال ۲۰۲۱،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 

نفر پنجم فهرست آمریکا، تیلور سوییفت است که در ماه اوت به تیک تاک پیوست. او حالا نزدیک به ۱۰ میلیون دنبال کننده دارد.

 

دیگر افراد حاضر در فهرست ۱۰ تایی آمریکا، عبارتند از: یک متخصص پوست به نام دکتر شاه (Dr Shah)، یک کارشناس حوزه‌ی زیبایی اهل بوستون به نام میکیلا نوگیرا (Mikayla Nogueira) و جان گراتزیاتو (Jon Graziano).

 

تابناک باتو

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------