تخت خواب چستر چیست ؟مطمئنا تخت خواب دو نفره ارزان با قیمت یکی از ویژه ترین انتخاب ها جهت دکوراسیون داخلی منزل است، امروزه از ترکیب تخت خواب‌ها با بخش هایی از چرم و پارچه، مدل‌های خیلی زیبا و ویژه ای ایجاد شده است که استفاده از آنها می‌تواند ایده مناسبی برای علاقمندان تخت خواب‌های کلاسیک باشد. در این مقاله می خواهیم شما را با تخت خواب چستر آشنا کنیم.

 

خواب ترکیبی چوب و پارچه

متنوع بودن مدل‌های سرویس خواب یکی از مشکلات هنگام خرید تخت خواب است، سرویس خواب‌های سلطنتی، کلاسیک، سرویس خواب‌های تلفیقی چوب و پارچه و … از نمونه مواردی است که در هنگام خرید تخت خواب می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید. هم اکنون سرویس خواب‌های ترکیبی بسیار محبوب هستند، علاوه بر این می‌توان در آنها جدای رنگ‌های مختلف سرویس‌های چوبی مثل سفید، کاراملی، قهوه‌ای و مشکی از ترکیب پارچه‌های رنگ مورد نظرو این رنگ‌ها استفاده کرد.

 

این ترکیب جذاب و زیبا می‌تواند مدل‌های گوناگونی داشته باشد، بطور معمول پارچه‌های به کار رفته در این ترکیب‌ها شامل انواع جیر، چرم، مخملی و … هستند. معمولا دربخش تاج تخت‌ها از قسمت پارچه‌ای استفاده می شود که امکان دارد روی پاف و صندلی میز آرایشی هم چنین ترکیبی دیده شود. در بعضی مدل‌ها نیز پارچه‌های ترکیبی حتی در بدنه تخت هم به کار برده می‌شوند.

 

تخت خواب مدل چستر

یکی از طرح‌های زیبایی که در تختخواب‌های ترکیبی چوب و پارچه‌ای قابل مشاهده می باشد، تخت خواب چستر است. مهمترین خصوصیت مدل چستر لمسه دوزی‌های روی پارچه است. در بعضی از مدل‌ها در قسمت‌های لمسه دوزی از نگین یا دکمه‌های براق و زیبا استفاده می شود که می‌تواند زیبایی تختخواب را چند برابر کرده و یا گزينش این تخت را به عنوان تختخواب دخترانه به یک انتخاب بی مانند تبدیل کند.

 

تختخواب چستر، گران اما منحصر به فرد

در صورتی که از تختخواب مدل چستر خوشتان آمده است و می خواهید به عنوان سرویس خواب دخترانه جدید یکی از آنها را سفارش دهید باید بگوییم این مدل تختخواب دخترانه به خاطر لمسه دوزی‌هایی که زمان زیادی برای اجرا می‌برد معمولا از انواع تخت خواب‌های تلفیقی چوب و پارچه گران‌تر است، بنابراین بهتر است که یک بودجه شایسته جهت خرید این مدل سرویس خواب دخترانه جدید کنار بگذارید.

 

مزایای انتخاب تختخواب مدل چستر

در کنار زیبایی منحصر به فردی که این مدل تختخواب‌ها دارند، مزایای دیگری نیز برای خریدار به دنبال خواهد داشت که در این قسمت به گوشه‌ای از آنها اشاره می‌کنیم.

 

تنوع در انتخاب مدل

استفاده از این تختخواب‌ها در دکوراسیون کلاسیک و گاها مدرن بسیار مرسوم است.علاوه براین که با انتخاب این مدل از انحصار مدل‌های چوبی و ام‌دی‌اف خارج می‌شوید که یک تنوع بحساب می اید.

 

تنوع رنگی بالا

– تخت خواب چستر به خاطر ترکیبی بودن پارچه و چوب می‌تواند ازجهت هارمونی رنگ، استفاده از طیف گسترده ای از رنگ ها را در دکوراسیون اتاق خواب شما امکان پذیر کند. بنابراین برای کسانی که به رنگ‌های شاد یا محیط‌های رنگی علاقمند هستند این مدل تختخواب بسیار خوب خواهد بود.

 

مناسب برای استفاده در اتاق خواب دخترانه

– در دکوراسیون اتاق دختران، با توجه به این که ترکیب چوب و پارچه ظرافت زیادی به تختخواب می‌دهد، استفاده از تخت خواب‌ چستر می‌تواند یک مدل سرویس خواب دخترانه مدرن باشد و انتخاب  متنوعی را رقم بزند.

 

ایجاد لمسه دوزی های متفاوت

– استفاده از نگین‌های کریستالی یا دکمه های تزئینی براق و زیبا برای لمسه دوزی‌ها در بخش تاج می‌تواند یک نمای گوناگون و زیبا در اتاق خواب فراهم می کند.

 

تختخواب تمام لمسه

– می‌توان به جای سفارش تختخواب هایی که فقط در قسمت تاج  لمسه دوزی دارند از تختخواب‌هایی که کاملا لسمه دوزی هستند استفاده کرد، این کار یک دکوراسیون ظریف و زیبا با سرویس خواب دخترانه جدید و کاملا متنوع از طرح های روز بازار به شما هدیه خواهد کرد.

 

تخت خواب چستر چیست, تخت خواب چستر, تخت خواب ترکیبی چوب و پارچه

تخت خواب چستر چیست

 

مبل تختخواب شو مدل چستر

در صورتی که فضای کافی برای سفارش و خرید تختخواب مدل چستر ندارید و علاقمند به این مدل از تختخواب‌ها هستید، می‌توانید از مبل‌های تختخواب شو مدل چستر استفاده کنید، این مدل بسیار پرکاربرد و مناسب فضاهای کوچک است، ضمنا می‌توانید آن را به عنوان تختخواب یک نفره و دونفره استفاده کنید.

 

این مدل تختخواب‌ها که منحصرا برای استفاده در فضاهای کوچک طراحی شده اند دارای اندازه‌ها و مدل‌های گوناگونی هستند، اما تختخواب مدل چستر در این میان یک انتخاب متفاوت، خاص و کاربردی است که با بقیه مدل‌های مبل تختخوابشو فرق دارد.

 

تختخواب مدل چستر؛ دخترانه یا پسرانه؟

این که تختخواب‌های مدل چستر تخت دخترانه است یا پسرانه وابسته به طراحی ظاهری، رنگ و مدل آن خواهد داشت. معمولا در تختخواب‌های دخترانه ناحیه ی لمسه دوزی‌ها دارای اکسسوری‌های کریستالی و براق هستند، می‌توان از رنگ‌های زیبا و شاد دخترانه همچون بنفش، صورتی، سفید یا لیمویی جهت بخش پارچه‌ای استفاده کرد، در مورد تختخواب پسرانه هم ترکیب رنگ‌هایی مثل آبی، سورمه‌ای، قهوه‌ای یا رنگ‌های خنثی میتواند انتخاب مناسبی باشد.

 

انتخاب تختخواب چستر

دکوراسیون اتاق خواب با چیدمان نشیمن کاملا متفاوت است . بخش مهم دکوراسیون اتاق خواب ، سرویس خواب میباشد . گرچه بین دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب تفاوت های اساسی وجود دارد ولی گاها امکان این وجود دارد که المان های اتاق خواب و نشیمن از لحاظ متریال شباهت های زیادی بهم داشته باشند . 

 

نمونه ای از این شباهت را در طرح چستر میتوان یافت . طراحی چستر را میتوان هم در مبلمان نشیمن و هم در سرویس اتاق خواب مشاهده کرد . 

 

تخت خواب چستر چیست ؟

تخت خواب چستر تختخوابی است که از ترکیب چوب و پارچه ساخته شده است و روی پارچه آن هنر لمسه دوزی انجام میشود و برای اینکه ظاهر تخت خواب زیبا تر و لوکس تر جلوه کند گاها از نگین و دکمه های چشمگیر استفاده می شود تا تخت خواب شیک تر به نظر برسد . البته این تخت هم مثل بقیه تخت خواب ها به یک تشک مناسب مثل تشک رویال، تشک خوشخواب، تشک رویا و ... نیاز دارد.

 

متنوع بودن مدل‌های سرویس خواب یکی از مشکلات اساسی خریداران در زمان خرید است ، سرویس خواب‌های سلطنتی، کلاسیک، سرویس خواب‌های ترکیبی چوب و پارچه و … از جمله مواردی است که در زمان خرید تختخواب ممکن است با آنها روبرو شوید . در حال حاضر سرویس خواب‌های ترکیبی از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند . 

 

تخت خواب مدل چستر

یکی از طرح‌های زیبایی که در تختخواب‌های ترکیبی چوب و پارچه‌ای دیده می‌شود، تختخواب مدل چستر است . مهمترین خصوصیت مدل چستر لمسه دوزی‌های روی پارچه است. در بعضی از مدل‌ها در قسمت‌های لمسه دوزی از نگین یا دکمه‌های براق و زیبا استفاده می شود که می‌تواند زیبایی تختخواب را چندین برابر کند ، گرچه گاها زیبایی فوق العاده ای در سادگی مدل چستر میباشد.

 

قیمت تخت خواب چستر دو نفره

قیمت تخت خواب چستر نسبت به بقیه مدلهای تخت خواب بطور معمول کمی بالا تر بوده  و این مسئله به خاطر لمسه دوزی های استفاده شده در تزیین این تخت خواب است. البته شما میتوانید در ، تخت خواب چستر با قیمت مناسب و اقتصادی را پیدا کنید و یک خرید مطمئن و عالی داشته باشید. قیمت تخت خواب چستر در این فروشگاه اینترنتی benizma.com میتوانید تهیه کنید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022