شیک ترین رنگ برای درب های داخلی منزلدرب چوبی با رنگ هایی غیر از رنگ طبیعی چوب، یکی از انتخاب های دلیرانه و متمایز به حساب می آید. این درب ها طيف گسترده ای از رنگ های آرام تا رنگ های تندتر و شادتر را در بر می گیرند.

رنگ درب اتاق:

درب ها یکی از کلیدی ترین اجزای کاربردی و تزیینی در دکوراسیون داخلی هر خانه ای به حساب می آیند. سطحی که درب از سطح دیوار می گیرد، مقیاس قابل توجه ای دارد و برای همین، انتخاب طرح و رنگ آن بر روی طراحی داخلی و دکوراسیون تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

 

درب چوبی با رنگ هایی غیر از رنگ طبیعی چوب، یکی از انتخاب های دلیرانه و متمایز به حساب می آید. این درب ها طيف گسترده ای از رنگ های آرام تا رنگ های تندتر و شادتر را در بر می گیرند.

 

این نوع درب ها به تنهایی می توانند مرکز توجه مورد نظر شما برای فضای مورد نظر را به وجود بیاورند و با رنگ های متفاوت و غیر رایج، تاثیر زیادی در ذهن بیننده داشته و تجربه ای فراموش نشدنی ایجاد کنند.

 

می دانم شما یا حداقل بسیاری از شما مانند من تا الان به درب های داخلی با رنگ سیاه در طراحی داخلی خانه تان فکر نکرده اید. من هم مانند شما بار اول بود که به این قضیه پرداختم و خیال نمی کردم رنگ سیاه در درب های داخلی بتواند تا این حد دکوراسیون داخلی خانه را تحت تأثیر قرار داده و دگرگون کند.

 

درب های داخلی خانه,مدل درب های ورودی منزل

رنگ سیاه درب ورودی منزل آغازی شیک برای دکوراسیون شیک تر منزل است


درب های داخلی سیاه رنگ شیک هستند!
درب ورودی ساختمان سفید رنگ، جذاب و کلبه ای به نظر می رسد، ولی بیایید کمی متمایز باشیم و با رنگ آمیزی درب ورودی خانه مان به رنگ سیاه، آغازی شیک برای دکوراسیون شیک تر خانه مان رقم بزنیم.

رنگ های شیک درب های داخلی,شیک ترین رنگ های درب داخلی

استفاده از رنگ سیاه و درب سیاه در فضاهای داخلی، می تواند دکوراسیون را تکمیل کند

 

درب داخلی سیاه رنگ در کنار برجستگی های رنگ سیاه!
در صورتی که در فضاهای داخلی خانه تان از رنگ سیاه استفاده نموده اید، درب سیاه رنگ هم می تواند به آن مجموعه اضافه شود و آن را کامل کند.

 

مدل درب های سیاه منزل, شیک ترین مدل درب های مشکی

با رنگ سیاه درب ها اتاق خواب تان را جذاب و متفاوت کنید


به عنوان مثال در این نمونه درب سیاه رنگ با رنگ قاب تختخواب هماهنگ شده است و به فضا حسی سنگین و مردانه بخشیده است. پس با رنگ سیاه اتاق خواب تان را جذاب و متمایز کنید. توجه کنید که در این نمونه ها چارچوب درب به رنگ سفید است. در مقاله مدل های درب اتاق خواب نمونه هایی از شیک ترین و جدیدترین مدل های درب اتاق خواب آورده شده است که می توانید از آنها ایده بگیرید.

 

ویژگی کارکردن درب های سیاه در خانه,دکوراسیون و چیدمان درب های خانه

رنگ سیاه برای پوشاندن نواقص درب بسیار مناسب است

 

درب چوبی مات یا براق؟

مات یا براق بودن رنگ درب می تواند اثر زیادی در نمای نهایی داشته باشد. این مورد را باتوجه به براقی و یا مات بودن دیوار و کف در نظر بگیرید و در نظر داشته باشید که نمای نهایی کل اتاق بی اندازه براق و یا بی اندازه مات نباشد. رنگ مات نمایی امروزی تر ایجاد می کند و به طور معمول برای رنگ های سنگین تر و تیره تر به کار می رود.

 

اما هیچوقت محدودیتی در انتخاب این آیتم ها وجود ندارد و در پایان سلیقه شما اهمیت دارد. بهتر است در این زمینه به ميزان نمایش لک های احتمالی مثل لک دست بر روی درب توجه داشته باشید که باتوجه به مدل رنگ و مات با براق بودن آنها، برای هر درب متفاوت است.

 

نواقص در درب های سیاه به چشم نمی آیند!
آیا دربی در خانه تان دارید که می خواهید نواقص آن را از دید افراد بپوشانید؟ رنگ سیاه برای پوشاندن نواقص بسیار مناسب است.

مدل درب های ورودی منزل, درب های داخلی شیک

درب های فرانسوی سیاه باعث برجسته شدن منظره ی سبز بیرونی شده اند

 

درب های سیاه چشم انداز ها را قاب می کنند!
همان که یک اثر هنری هنگامی که قاب می شود، بهتر به نظر می رسد، منظره نیز با قاب شدن توجه بیشتری را جلب می کند. این درب های فرانسوی سیاه رنگ سبب برجسته شدن منظره ی سبز رنگ بیرونی شده اند. درب های فرانسوی از اقسام درب های چوبی زیبا برای داخل منزل هستند.

 

شیک ترین رنگ های درب داخلی,درب های داخلی خانه

چشم انداز درب های سیاه الزاما نباید به فضاهای بیرونی باشد


چشم انداز منزل الزاما نباید به فضاهای بیرونی باشد. درب های سیاه رنگ برای قاب کردن فضاهای داخلی چشمگیر شبیه این نمونه هم بسیار مناسب اند.

طراحی درب های شیک منزل, مدل درب های سیاه منزل

با وجود درب سیاه دکوراسیون فضای داخلی متعادل شده و تلویزیون تنها نقطه ی تاریک فضا نیست

 

درب سیاه، نقاط سیاه منزل تان را متعادل می کند!
این اتاق فعلا زیبا و متعادل به نظر می رسد ولی زمانیکه تلويزيون خاموش است، یک سوراخ بزرگ سیاه رنگ در این فضای کوچک به وجود می آید. با وجود درب سیاه رنگ این اتفاق متعادل شده و صفحه نمایش ديگر تنها نقطه ی تاریک فضا نیست.

شیک ترین مدل درب های مشکی,ویژگی کارکردن درب های سیاه در خانه

لکه های تیره در اطراف دستگیره ی درب سیاه مشخص نمی باشد

 

اثر انگشت بر روی درب های سیاه مشخص نمی شود!
تمیز کردن لکه های تیره در اطراف دستگیره ی درب کاری خسته کننده است. درب های سیاه رنگ شما را از این مشکل همیشگی نجات می دهند.

ویژگی کارکردن درب های سیاه در خانه,شیک ترین رنگ های درب داخلی

درب سیاه مانند یک نقطه در ته خط است، این یکی از کاربردهای رنگ سیاه در طراحی داخلی است

 

درب های سیاه مقصد را مشخص می کنند!
این درب رنگ سیاه شبیه یک نقطه در انتها خط است – این درب انتهای راهروی طولانی را مشخص می کند. این یکی از کاربردهای رنگ سیاه در طراحی داخلی است.

دکوراسیون و چیدمان درب های خانه,رنگ های شیک درب های داخلی

برای داشتن دکوراسیون چشمگیر درب های سیاه را در کنار کف های تیره به کار ببرید

 

درب های سیاه در کنار کف های تیره عالی به نظر می رسند!
احیانا درب سفید رنگ هم در این فضا خوب به نظر می رسد، ولی این درب سیاه رنگ موقعیت گرم و نمایشی که کف تیره ایجاد کرده را وسعت بخشیده است. شما می توانید از رنگ سیاه برای داشتن دکوراسیون چشمگیر شبیه این نمونه استفاده کنید.

 

درب های داخلی خانه,مدل درب های ورودی منزل

برای بازتاب و انعکاس به فضا یک روش افزودن آینه و روش دیگر استفاده از رنگ سیاه برای درب است


درب های سیاه به فضا درخشش می دهند!
هر فضا به کمی بازتاب و انعکاس احتیاج دارد، مخصوصا زمانیکه عناصر ديگر بافت دار یا خنثی هستند. یک شیوه اضافه کردن آینه به فضا و شیوه ديگر استفاده از رنگ سیاه برای درب است.

 

رنگ های شیک درب های داخلی,شیک ترین رنگ های درب داخلی

استفاده از درب های سیاه ، سقف کوتاه را بلندتر نشان می دهد


درب های سیاه سقف را بلندتر نشان می دهند!

کنتراست چشم را به خود جذب می کند، بدین ترتیب یک درب سیاه رنگ باریک، چشم را به طرف بالا می کشد و یک سقف کوتاه را بلندتر نشان می دهد. این مورد درب های سیاه رنگ را به ویژه برای زیر زمین ها یا فضاهای دیگری با سقف کوتاه بسیار کاربردی و مناسب می سازد.

 

چارچوب را فراموش نکنید

موردهای متعددی در مورد انتخاب رنگ درب و چارچوب درب رنگی موجود است . هر کدامین از مواردی که در ادامه می خوانید می تواند نمای منحصر به فردی ایجاد کند و انتخاب آن به سلیقه شما بستگی دارد.

 

- چارچوب سفید: ساده، کاربردی و همه پسند

رنگ سفید می تواند رنگ های متفاوت درب ها را به خوبی نشان دهد وعلاوه بر این تمرکز را از رنگ اصلی درب منحرف نمی کند. این رنگ به خصوص در کنار رنگ های تیره و سنگین تر مانند سیاه و رنگ های تند، کاربردی تر خواهد بود. با انتخاب این رنگ برای چارچوب، محدودیت تناسب رنگ درب با چارچوب از بین می رود و دامنه گسترده تری از رنگ ها را در اختیار شما قرار می دهد.

 

- چارچوب و درب یکرنگ: متفاوت اما دلپسند

چارچوب همرنگ با درب یا وجود اینکه متعارف نیست اما سبب جلوه دهی بیشتر در و نواحی اطراف آن می شود و انتخاب جسورانه ای محسوب می شود.

 

- چارچوب هم رنگ قرنیز : بستری برای خودنمایی بیشتر درب

این انتخاب سبب تلفیق بیشتر چاچوب با فضای اطراف درب شده و زمینه را برای نمایش و جلوه دهی بیشتر رنگ درب شما و حتی فرم آن فراهم می کند.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023