تازه های دکوراسیون

دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی, چیدمان و دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی, دکوراسیون و چیدمان فروشگاه لوازم خانگی

دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی

دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی نمونه هایی از چیدمان ها و دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی یکی از شغل ها…

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل! 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

اندازه مهم نیست، دفتر خانگی می تواند اساسی و بدون درهم ریختگی باشد. در این دفتر کارهای گشتی بزنید و یک طراحی قابل استفاده و زیبا را که به شکل های ساده طراحی شده پیدا کنید و دفتر کارتان را بر اساس آن درست کنید.

 

 

 

اول تمرکز خانواده

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 


این دفتر کار خانگی بی نقص و مناسب برای فعالیت های خانواده است. گوشه ی میز ها که به صورت جفت شده قرار دارند و میز های خطی که برای هر کاربر فضای کار لازم را ایجاد می کند. در قسمت های کوچک هم می شود هر چیزی را نگه داری کرد. تخته های دور تا دور اتاق هم فضا را روشن و هم محیط بیشتری را روی تاقچه ها ایجاد می کند.

 

 


قرار دادن دیوار ها در محیط کار

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

در یک اتاق فضا های قائم مزیت های زیادی دارد. قفسه های دیواری وسایل ضروری را درست نگه داری می کنند. با پاک شدن این وسایل از روی میز کار فضای زیاد و آزادی برای کار ایجاد می شود.

 

 

 

اتاقک تلفن

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

موبایل ها و موزیک پلیر ها را در اتاقک های مخصوص قرار دهید، که این جا از اتاقک های فلزی براق استفاده شده محل مناسبی برای شارژ وسایل الکترونیکی است. یک محل برای دفترخانگی خود بسازید. این جعبه های فلزی را با دریل سوراخ می کنند تا بتوانند سیم های شارژر ها را از آن رد کنند. در کفه ی این جعبه ها نیز از پارچه استفاده می کنند.

 

 

 

ویژگی با شکوه

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

در اینجا یک گوشه از اتاق نشیمن را به عنوان دفتر کار خانگی است. گوشه فریبنده ی دفتر از عناصری که در دور تا دور خانه قرار دارد استفاده شده که یک عامل بلقوه است. روی دیوار عکس ها، لیست ها و یادداشت ها قرار دارد. لیوان ها ظروف نقره و کاسه های قهوه ای سراسر محیط را احاطه کرده.

 

 

 

چنگال های اساسی

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

با چسباند چنگال ها روی دیوار محیطی با مزه ایجاد کنید و یادداشت ها و کارت های ویزیت مهم را روی آنها نگه داری کنید.

 

 

 

دفتر اتاق نشیمن دوست داشتنی

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

این اتاق نشیمن کوچک می تواند دفتر کار را در خود جا دهد، استراحت و سرگرمی بدون احساس درهم ریختگی از ویژگی های این اتاق است. در این اتاق اثاثیه به صورتی هوشمندانه و با سلیقه قرار داده شده است.

 

 

 

میز کار چشمگیر

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

یک میز بلند روی یک دیوار بلند دفتر کار خانگی این خانه است. این میز فضای زیادی برای دو نفر یا بیشتر ارائه می دهد. یک جعبه کشو دار مناسب که نامه ها، درخواست ها و وسایل ضروری را در خود نگه می دارد. این سبک دفتر خانگی باعث می شود که صاحب خانه زمانی که مهمان دارد به راحتی آن را تغییر شکل داده و به عنوان قفسه یا بار از این میز استفاده کند.

 

 

 

وسایل اساسی

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

این دفتر کار شکیل و کاربردی زمان کار را لذت بخش می سازد. قسمت های کوچک میز کار (شامل قسمت بندی های مجزا، گوشه های میز و قفسه بندی) اغلب فضای زیادی برای ذخیره دارد. این قسمت های تکه ای برای خانواده ها مناسب هستند چون هر قسمت می تواند برای یک نفر باشد و همچنین قابل دوباره آراستن است.

 

 

 

تابلو اعلانات

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

تخته ی یادداشت به راحتی برای شما لمس یادداشت های شخصی را فراهم می کند و در گوشه ی میز شما می توانید عکس های خود را روی آن نصب کنید. یک تابلوی اعلانات برای خود درست کنید، یک قاب عکس را برداشته و شیشه ی آن را برداشته و یک فوم جای آن چسبانید تا به راحتی یک تابلوی اعلانات درست کنید.

 

 

 

فضای کمک

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

آیا یک دفتر کار خانگی دستی و دلپذیر نمی تواند به شما کمک کند؟ یک محیط کار بسته که بر خلاف محیط کار های دیگر از آن درب حذف شده و یک تخته ام دی اف ارزان قیمت بر روی آن نصب شده از یک محیط کار رسمی بهتر است.

 

 

 

آهن ربا

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

وسایل مغناطیسی برای شرایط کار را برای کار روی دیوار را فراهم می کند. روی این دیوار می تواند عکس ها و یادداشت ها قرار می گیرد و این یک ویژگی خاص برای این اتاق کار است. کشو های برچسب دار می تواند جای مناسبی برای ذخیره ی وسایل ضروری باشد.

 

 

 

اتاق کوچک قابل پیشبینی

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

این اتاق کوچک هم نقش یک اتاق کار و هم اتاق مهمان است. در این اتاق احساسات با هم در آمیخته می شوند، طراح سایز مناسبی برای وسایل انتخاب کرده است. و نوع آن ها ساده است و زیرکانه به کار گرفته شده است. رنگ زمینه ی این اتاق سفید است که باعث روشن تر بودن اتاق و همچنین باعث بزرگتر به نظر رسیدن آن می شود. یک صندلی دوست داشتنی باعث ایجاد یک توقف و خواندن راحت است و به راحتی برای پرداختن به مهمان و برگشتن به سمت آن قابل تغییر جهت است.

 

 

 

دو بهتر از یک است

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

دو گنجه ی جدا که با قفسه بندی از هم جدا شده اند یک محیط بی نقص را در یک اتاق کوچک آماده می کند. یکی از گنجه ها برای نگه داری وسایل الکترونیکی و دیگری برای نگه داری جعبه های رنگی است. پرده هم برای زمانی است که از گنجه ها استفاده نمی شود و باعث مخفی شدن آن ها می شوند.

 

 


برچسب های دوست داشتنی

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

فایل های فلزی به رنگ نارنجی رنگ شده و با دکور اتاق هم خوانی دارد. پرونده های مهم را نگهداری می کند و مانند یک دیواره ی مخفی در زیر قفسه ها عمل می کند. برچسب های روی فایل ها و همچنین جعبه های ذخیره پیدا کردن و طبقه بندی آن ها را ساده تر می کند.

 

 

 

میز متمایز

 

 

طراحی یک دفتر کار زیبا در منزل

 

 

با وجود گنجه های ذخیره کننده، فضای اتاق زیاد است و میز تحریر در اینجا میزی باریک انتخاب شده که مانند یک دراور است. این میز به شکلی است که از آن می توان به عنوان میز آرایش زمانی که مهمان سرگرم محیط است استفاده کرد. سنی کوچک وسایل نوشتن و کارت های یادداشت را در خود نگه می دارد و تابلوی اعلانات جلوی میز محلمناسبی برای گذاشتن یادداشت ها و عکس ها و لیست ها است.

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------