طلاق زن انگلیسی برای زندگی با سگ‌ها!اخبار,اخبار گوناگون,طلاق زن انگلیسی برای زندگی با سگ‌ها!
این زن انگلیسی تعداد زیادی از حیوانات بیمار به خصوص سگ‌های «بول تریر» را جمع کرده تا به نگهداری و کمک به آن‌ها بپردازد. سرانجام مایک از این شرایط و زندگی در میان تعداد زیادی از حیوانات و بی توجهی به امور خانه به ستوه می‌آید. لیزا فکر نمی‌کرد هشدار‌های همسرش در این باره واقعی باشند.

 «من یا سگ هایت»! این عبارتی بود که به ازدواج طولانی مدت لیزا و همسرش مایک پایان داد. این زن انگلیسی تصمیم گرفت تا به خاطر ۳۰ سگ از همسرش جدا شود.

 

لیزا وقتی فقط ۱۶ سال داشت و پس از پایان دبیرستان با مایک ازدواج کرد. آنها صاحب فرزند شدند و در منطقه‌ای روستایی در برنهام انگلستان با هم زندگی می کردند. اما دلیل جدایی آنها پس از سالها زندگی مشترک، علاقه ی شدید لیزا به حیوانات به ویژه سگ هاست.

 

اخبار,اخبار گوناگون,طلاق زن انگلیسی برای زندگی با سگ‌ها!

 

این زن انگلیسی تعداد زیادی از حیوانات بیمار به خصوص سگ های «بول تریر» را جمع کرده تا از آنها نگهداری و به آنها کمک کند. سرانجام مایک از این شرایط و زندگی در میان تعداد زیادی از حیوانات و بی توجهی به امور خانه به ستوه می‌آید. لیزا فکر نمی کرد هشدارهای همسرش در این باره واقعی باشند.

 

اما اوضاع زمانی رو به وخامت می رود که لیزا تصمیم می گیرد تا مؤسسه نگهداری و درمان بول تریر با نام Beds for the bullies را راه‌اندازی کند و همسرش از او می‌خواهد تا بین سگ ها و او یکی را انتخاب کند!

 

پس از مشاجره های طولانی بین این زوج، لیزا و مایک از هم جدا می شوند و لیزا تصمیم می گیرد تا با سی سگ بیمار از نژاد بول تریر زندگی کند!

 

اخبار,اخبار گوناگون,طلاق زن انگلیسی برای زندگی با سگ‌ها!
 
اخبار,اخبار گوناگون,طلاق زن انگلیسی برای زندگی با سگ‌ها!
 
تابناک باتو
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------