تعطیلات لوکس خرس عروسکی گمشده در هاواییروز گذشته خبر و عکس هایی از خوشگذرانی یک عروسک در شبکه های اجتماعی دست به دست شد! خرس عروسکی یک پسر بچه که به همراه خانواده اش برای تعطیلات به هاوایی رفته بود، بعد از ترک هتل در اتاق جا ماند.

پس از بی قراری این کودک برای گم شدن عروسکش، مادرش به رئیس هتل ایمیلی ارسال کرد و از بی تابی فرزندش برای دوری از خرس عروسکی نوشت. بعد از پیگیری رئیس هتل، عروسک در رختشویی هتل و لا به لای ملافه ها پیدا شد. «ورپل» یکی از کارکنان هتل به مادر این کودک ایمیلی فرستاد و او را در جریان پیدا شدن خرس عروسکی قرار داد. به همراه این نامه هم تعدادی عکس بامزه از «سوترو»، این عروسک خرسی با عروسک گمشده دیگری در هتل که در حال خوشگذرانی بودند ، ارسال کرد.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,خوشگذرانی یک عروسک

 

«ورپل» دلیل این کارش را این طور بیان کرد: «من کاملا مادر این کودک را درک می کنم و خوب می فهمم که بچه ها وقتی عروسکی را که به آن وابسته هستند گم کنند چه احساس بدی پیدا می کنند. با ارسال این عکس ها برای این پسربچه خواستم به او اطمینان خاطر بدهم که عروسکش از بودن در این هتل آن قدر خوشحال است که دوست دارد چند روزی بیشتر نزد ما بماند ولی خیلی زود به خانه بر می گردد. در این صورت تا رسیدن عروسک به خانه، کودک بی قراری نخواهد کرد!»

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,خوشگذرانی یک عروسک

 

 

خراسان 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------