کودکان برنجی جایگزین کودکان واقعی شدند!این روز‌ها بسیاری از والدین به علت شیوع کرونا نگران سلامت فرزندان خود هستند، در نتیجه نوزادان تازه متولد شده را به راحتی در آغوش دیگران نمی‌گذراند، اما ژاپنی‌ها یک روش جایگزین برای حل این مشکل یافته اند، در این روش جایگزین، کیسه‌های برنج جایگزین والدین شده اند.

به گزارش  انتخاب به نقل از گاردین، والدین ژاپنی به جای نوزادان تازه متولد شده، کیسه‌های هم وزن فرزند خود را که با تصویری از کودکشان تزئین شده برای اعضای فامیل ارسال می‌کنند.

کودکان برنجی ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

هر کیسه با وزن هنگام تولد کودک مطابقت دارد و چهره کودک را نشان می‌دهد، بنابراین در زمان همه گیری می‌توان عضو جدید خانواده را در آغوش گرفت. این کیسه‌های برنج، دارای طیف گسترده‌ای از طرح‌ها هستند، برخی از آن‌ها شبیه به نوزاد هستند که در یک پتو پیچیده شده اند.

 

مقدار برنج در کیسه با وزن هنگام تولد نوزاد مطابقت دارد و قیمت آن به موازات وزن نوزاد افزایش می‌یابد. برخی از شرکت‌ها یک گرم ین با بسته ۳.۵ کیلوگرمی به قیمت ۳۵۰۰ ین (۲۲.۹۰ پوند) دریافت می‌کنند.

 

کودکان برنجی ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

نوزادان برنجی به اقوام راه دور این فرصت را می‌دهند تا در آغوش گرفتن نوزاد تازه متولد شده را تجربه کنند.

 

"من اولین بار در مورد ۱۴ سال پیش زمانی که پسر خودم متولد شد این ایده را داشتم و به این فکر می‌کردم که چه کاری می‌توانم برای اقوامی که دور زندگی می‌کنند و نمی‌توانند بیایند و او را ببینند، انجام دهم؛ بنابراین ما تصمیم گرفتیم کیسه‌هایی از برنج را تهیه کنیم که هم وزن و هم شکل کودک باشد، بنابراین اقوام می‌توانند آن‌ها را در دست بگیرند و ناز بودن را احساس کنند. "

 

ایده این کار از جایی آغاز شد که یک مشتری یک کیسه برنج را در مغازه‌ای دید که عکس پسر فروشنده روی آن بود اونو فکر کرد این کار می‌تواند بازار خوبی داشته باشد و تولید کیسه‌های برنج را برای مشتریان آغاز کرد و به تدریج از سراسر ژاپن سفارش گرفت.

کودکان برنجی ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

جالب است بدانید در کنار کیسه‌های برنج کودکان، کیسه‌های برنج ویژه مجالس عروسی نیز عرضه می‌شوند و بسیار پر طرفدارند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------