آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

توضیحات معاون فرماندار مشهد در خصوص مرگ یک جوان /درگیری با پلیس و اعتیاد؛ علت اصلی درگیری!

معاون امنیتی و انتظامی فرماندار مشهد گفت: علت فوت این جوان در دست بررسی بوده و علت مرگ هنوز مشخص نیست. محمدرضا دانشورنیا در…


مدارس کدام شهرها فردا (29 دی) تعطیل است؟اخبار,اخبار اجتماعی,تعطیلی مدارس تبریز
به دنبال بارش سنگین برف، کولاک و برودت شدید هوا مدارس برخی شهرستان‌های آذربایجان شرقی، در روز یکشنبه تعطیل اعلام شدند.

به گزارش ایسنا، به دنبال بارش سنگین برف، کولاک و برودت شدید هوا، فردا یکشنبه ۲۹ دی‌ماه 98در نواحی پنجگانه تبریز، مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

 

در ملکان  و بستان آباد، کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی در شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

 

در ورزقان نیز، مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح  و بعد از ظهر تعطیل خواهند بود.

 

در بناب و بخش تیکمه داش، مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

 

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، در بخش‌های خواجه وگوگان و منطقه آذرشهر، مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

 

در هریس و مراغه، مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

 

در شبستر نیز مدارس استثنایی،  پیش دبستانی و ابتدایی شهری و روستایی تعطیل و مدارس دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

 

برخی مدارس استان اردبیل فردا تعطیل اعلام شد

اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل طی اطلاعیه‌ای  از تعطیلی برخی مدارس سری صبح استان اردبیل به دلیل بارش برف و برودت هوا در روز یکشنبه ۲۹ دی ماه ۱۳۹۸ خبر داد.

 

بر اساس این اطلاعیه در شهرهای اردبیل، سرعین، نمین، نیر، هیر و ارشق کلیه مقاطع تحصیلی و در خلخال پیش دبستانی، ابتدایی و مدارس استثنایی تعطیل است.

 

با توجه به برودت هوا در مشگین‌شهر مطقع پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل و متوسطه دوره اول و دوم روستایی با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد؛ همچنین در لاهرود نیز پیش دبستانی تعطیل و مقاطع ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوره دوم با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.

 

مدارس برخی از مناطق لرستان فردا تعطیل است

مدارس برخی از مناطق استان لرستان فردا به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل اعلام شد.

 

درگاهپور مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از تعطیلی برخی از مدارس بخش پاپی خبر داد و اظهارداشت: به دلیل بارش برف و قطع راه ارتباطی، مدارس دهستان گریت، دهستان کشور و روستای بیشه فردا یکشنبه تعطیل است.

 

تمام مقاطع تحصیلی برخی مناطق استان زنجان فردا تعطیل است

بنا به اعلام اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان، با توجه به بارش برف و افت دما، تمام مقاطع تحصیلی مناطق یک، دو، انگوران، ایجرود، زنجانرود و ماهنشان فردا (یکشنبه) ۲۹ دی ماه شیفت صبح و عصر تعطیل است.

 

بارش برف مدارس برخی شهرهای کردستان را تعطیل کرد

روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دلیل بارش برف لغزندگی معابر و برودت هوا و با توجه به هماهنگی صورت گرفته با  فرمانداران شهرستان‌ها فردا یکشنبه ۲۹ دیماه ۹۸  تعدادی از مدارس استان در نوبت صبح تعطیل است.

 

براساس این اطلاعیه در شهرستان سقز و منطقه زیویه، مدارس دوره ابتدایی و مراکز پیش دبستانی سطح شهر و کلیه مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی سطح روستاهای شهرستان سقز تعطیل است.

 

این اطلاعیه می‌افزاید: در شهرستان دیواندره کلیه مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی در سطح شهر و روستا تعطیل خواهند بود.

 

همچنین در شهرستان بانه نیز مدارس دوره ابتدایی و مراکز پیش‌دبستانی سطح شهر و کلیه مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی سطح روستاهای شهرستان در نوبت صبح تعطیل است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------