آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی

چهار داماد رامشیری بازداشت شدند

دادستان رامشیر از بازداشت چهار داماد که قصد برگزاری مراسم عروسی را داشتند در مقابل یکی از آرایشگاه های زنانه این شهر به دلیل…


حکم جالب برای 3 متهم: تهیۀ لوازم پیشگیری از ویروس کرونا و تحویل آن به مراکز درمانیاخبار,اخبار اجتماعی
رئیس دادگستری اردستان از محکومیت سه متهم به تهیۀ لوازم پیشگیری از ویروس کرونا و تحویل آن به مراکز درمانی اردستان به‌جای تحمل حبس خبر داد.

علیرضا شعبان‌فر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های قوه قضائیه در جهت حبس‌زدایی و تعیین مجازات‌های جایگزین حبس برای متهمانی که شاکی خصوصی ندارند و باتوجه به وضعیت به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان، اقدام به صدور آرائی مبنی بر خرید مواد شوینده، ماسک و دستکش جهت اعطا به مراکز درمانی به عنوان مجازات، جایگزین حبس می‌شود.

 

وی افزود: اخیراً و همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، در جریان رسیدگی پرونده سه متهم، به‌جای حبس متهمان، محکوم به تهیه لوازم بهداشتی و پیشگیری از ویروس کرونا و تحویل به بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان اردستان شدند.

 

رئیس دادگستری اردستان تصریح کرد: بر اساس حکم صادره متهمان ملزم به هزینه حدود ۲۵ میلیون تومان شدند و باید پس از تهیه و خرید جداگانه ماسک، محلول ضدعفونی، دستکش آن را به مراکز درمانی شهرستان به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تحویل بدهند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------