X

آخرین اخبار جامعه


معصومه ابتکار،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی

واکنش معصومه ابتکار به مرگ کودک ١٧ماهه بر اثر تجاوز پدرش: چرا مجلس لایحه حمایت از زنان در برابر خشونت را تصویب نمی‌کند؟

معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در واکنش به مرگ دلخراش دختر ۱۷ماهه بر اثر تجاوز پدرش، نوشت: از ⁧ قوه…

حکم جالب برای 3 متهم: تهیۀ لوازم پیشگیری از ویروس کرونا و تحویل آن به مراکز درمانیاخبار,اخبار اجتماعی
رئیس دادگستری اردستان از محکومیت سه متهم به تهیۀ لوازم پیشگیری از ویروس کرونا و تحویل آن به مراکز درمانی اردستان به‌جای تحمل حبس خبر داد.

علیرضا شعبان‌فر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های قوه قضائیه در جهت حبس‌زدایی و تعیین مجازات‌های جایگزین حبس برای متهمانی که شاکی خصوصی ندارند و باتوجه به وضعیت به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان، اقدام به صدور آرائی مبنی بر خرید مواد شوینده، ماسک و دستکش جهت اعطا به مراکز درمانی به عنوان مجازات، جایگزین حبس می‌شود.

 

وی افزود: اخیراً و همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، در جریان رسیدگی پرونده سه متهم، به‌جای حبس متهمان، محکوم به تهیه لوازم بهداشتی و پیشگیری از ویروس کرونا و تحویل به بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان اردستان شدند.

 

رئیس دادگستری اردستان تصریح کرد: بر اساس حکم صادره متهمان ملزم به هزینه حدود ۲۵ میلیون تومان شدند و باید پس از تهیه و خرید جداگانه ماسک، محلول ضدعفونی، دستکش آن را به مراکز درمانی شهرستان به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تحویل بدهند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی