کمک به کاهش آلودگی، با استفاده از خودروی شخصیکاهش آلودگی هوا,آلودگی هوا

کاهش آلودگی هوا

 

آلودگی هوا معضلی است که در سال‌های اخیر خصوصا در کلان‌شهرها به مشکلی جدی تبدیل شده است. در طول این سال‌ها شاخص آلودگی در اکثر روزهای سال بیشتر از حد معمول خود بوده و شهروندان زیادی را با بیماری‌های مختلف مواجه کرده است. 

 

بعد از شیوع ویروس کرونا، مشکل آلودگی هوا خطرناک‌تر هم شد؛ چون کرونا، به ریه‌ها حمله می‌کند و آلودگی هوا و ذرات آن هم درست مثل سمی مهلک، می‌تواند این بیماری را تشدید کند و خطرات جدی را برای افراد مبتلا به وجود آورد. از طرفی برای تردد به محل کار، دانشگاه و سایر موقعیت‌های مکانی هم باید از وسایل نقلیه استفاده کرد. 

 

راحت‌ترین گزینه، استفاده از خودروی شخصی

وسایل نقلیه عمومی گزینه مناسبی برای تردد هستند، اما نمی‌توان شلوغی آن‌ها را نادیده گرفت و همیشه هم امکان استفاده از آن‌ها وجود ندارد. استفاده از تاکسی‌های اینترنتی هم گزینه دیگری است که هزینه‌های مربوط به خودش را دارد و هر فردی تمایل به پرداخت چنین هزینه‌ای برای رفت‌وآمد روزانه خود ندارد. شاید بهترین گزینه برای تردد در کلان‌شهرها استفاده از خودروهای شخصی باشد؛ اما سوخت خودروها هم عاملی برای آلودگی هوا هستند و خودروهای تک‌سرنشین می‌توانند آلودگی موجود در هوا را تشدید کنند. 

 

بر اساس آمار معمولا در روزهای سرد سال آلودگی هوا بیشتر است و به همین خاطر تعداد افرادی که از وسایل نقلیه شخصی برای تردد استفاده می‌کنند هم زیاد می‌شود. احتمالا شما هم به این گزینه فکر کردید که با خودروی شخصی تردد کنید، شاید هم همین حالا از این روش استفاده می‌کنید و نگران آلوده شدن بیشتر هوا به وسیله تردد خود هستید. در ادامه راه‌حلی را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌تواند از آلودگی هوا جلوگیری کند و در کنار آن برای شما درآمد هم ایجاد کند.

 

کمک به کاهش آلودگی با استفاده از خودروی شخصی؟

ثبت‌نام در تاکسی‌های اینترنتی راه‌حلی است که با استفاده از آن می‌توانید با خودروی شخصی خود تردد کنید و با سوار کردن افرادی که هم‌مسیر شما هستند هم به کاهش آلودگی هوا کمک کنید و هم درآمدی در حد و اندازه‌های یک شغل پاره‌وقت داشته باشید. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چگونه می‌توان در مسیرهای مشخص مسافر سوار کرد؟

 

تاکسی اینترنتی تپسی امکان سفر در مقصد دلخواه را برای رانندگان خود فراهم کرده است و در طول روز می‌توانید تا 5 مقصدی که در مسیرتان قرار دارد را انتخاب کنید و مسافرانی که با شما هم‌مسیر هستند را سوار کرده و مسیر اضافه‌ای را طی نکنید.

 

کاهش آلودگی هوا,آلودگی هوا

آلودگی هوا

 

این امکان فراهم شده که از طریق صفحه ثبت‌نام راننده، به جمع سفیران تپسی بپیوندید و هم به محیط زیست کمک کنید و هم بدون دغدغه و نگرانی به سمت محل‌کار، دانشگاه یا مسیرهای با خودروی شخصی خود حرکت کنید.

 

استخدام راننده در تپسی به صورت آنلاین امکان‌پذیر است و می‌توانید در عرض چند دقیقه احراز هویت شوید و فعالیت خود را به عنوان راننده در این آژانس اینترنتی آغاز کنید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------