آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی

چهار داماد رامشیری بازداشت شدند

دادستان رامشیر از بازداشت چهار داماد که قصد برگزاری مراسم عروسی را داشتند در مقابل یکی از آرایشگاه های زنانه این شهر به دلیل…


مخالفت شورای ترافیک با لغو طرح ترافیک تهران/ کاهش ساعت محدوده‌های ترافیک از شنبهاخبار,اخبار اجتماعی,شورای ترافیک
مخالفت شورای ترافیک با لغو طرح ترافیک تهران/ کاهش ساعت محدوده‌های ترافیک از شنبه مدیر واحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران گفت : با تصویب شورای ترافیک تهران ساعت محدوده های ترافیکی پایتخت از روز شنبه به ٨ صبح تا ١٧ کاهش یافت .

به گزارش تسنیم، "عمار سعیدیان فر" با بیان اینکه امروز در جلسه شورای ترافیک تهران، پیشنهاد کاهش ساعت طرح ترافیک مطرح و بررسی شد گفت: با تصویب این شورا و با توجه به درخواست عمومی برای استفاده از وسایل نقلیه شخصی و پرهیز از محیط‌های با تجمع بالا طرح ترافیک و کنترل الودگی هوا از شنبه ١� اسفند ماه تا آخر هفته از ساعت 8 تا 17 خواهد بود.

 

مدیر واحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی تصریح کرد: این پیشنهاد به دنبال مشاهده مواردی از کروناویروس و استفاده مردم از حمل و نقل شخصی مطرح و بررسی شد.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از ارائه پیشنهاد ابوالفضل قناعتی عضو سابق شورای شهر تهران مبنی بر لغو موقت طرح‌های ترافیکی تهران، شورای شهر به این موضوع ورود کرد و از شهرداری تهران خواست به مدت 10 روز طرح‌های ترافیکی لغو شود اما خروجی این جلسه نشان می‌دهد با این تصمیم مخالفت و صرفا به کاهش ساعت محدوده‌های ترافیک تهران بسنده شده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------