آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,مسافران مبتلا به کرونا در مترو

توضیحات شهرداری درباره تصاویر مسافران مبتلا به کرونا/ کاهش یک میلیونی سفر با مترو

رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران با اعلام کاهش یک میلیونی سفرهای مترویی شهروندان، در مورد انتشار برخی فیلم‌ و عکس‌ها درباره…


شهردار تهران: سخت و زیان آور بودن شغل آتش‌نشانان را بررسی می‌کنیم/ همه آتش‌نشانان بیمه تکمیلی دارند اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, شهردار تهران
شهردار تهران با بیان اینکه موضوع سخت و زیان آور بودن شغل آتش‌نشانان را پیگیری می‌کنیم، گفت: چون عقبه ذهنی ندارم نمی‌توانم برای این کار زمان دهم. 

به گزارش فارس، مراسم تشییع پیکر سیداحسان جامعی آتش‌نشان شهید امروز از مقابل آ‌تش‌نشانی حسن‌آباد آغاز شد.

 

پیروز حناچی شهردار تهران در جمع خبرنگاران، گفت: آتش‌نشانان با خطرات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و امروز یکی از آتش‌نشانانی که به رحمت خدا رفته است را بدرقه می‌کنیم.

 

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس درخصوص سخت و زیان‌آور بودن شغل آتش‌نشانان که هنوز در شهرداری تهران این موضوع اجرایی نمی‌شود،‌گفت: در حال بررسی موضوع سخت و زیان‌آور بودن شغل آتش‌نشانان در شهرداری هستیم.

 

وی در پاسخ به دیگر پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه بررسی‌های شما چه هنگام جواب می‌دهد، گفت: چون عقبه ذهنی ندارم نمی‌توانم اظهارنظر کنم.

 

وی همچنین درخصوص بیمه آ‌تش‌نشانان، گفت: تمامی آتش‌نشانان بیمه تکمیلی دارند.

 

شهردار تهران درباره این موضوع که چرا آتش‌نشانان شهید محسوب نمی‌شوند، گفت: اینکه آتش‌نشان شهید محسوب شود در حال پیگیری است.

 

همچنین در حاشیه مراسم یکی از آتش‌نشانان به محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران گله کرد که چرا هنوز سخت و زیان‌آور بودن شغل آتش‌نشانان اجرایی نشده است، گفت: چشم موضوع را پیگیری می‌کنیم.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------