آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,هواشناسی

اطلاعیه هواشناسی درباره آلودگی هوا در تهران و سه شهر دیگر

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از افزایش غلظت آلاینده‌ها در چهار شهر تهران،کرج، اصفهان و اراک خبر داد. به گزارش ایسنا بر…


هشدار بارش کولاک و برف در مناطقی از تهران اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,هواشناسی
احد وظیفه اعلام کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز (یکشنبه ۱۸ فروردین) در اغلب مناطق کشور به جزء شمال غرب و جنوب شرق، بارش ادامه خواهد داشت که شدت آن در غرب خراسان شمالی، شمال شرق گلستان، و همچنین پاره‌ای از مناطق لرستان، کهگیلویه و بویر احمد و غرب چهار محال و بختیاری است.

 به گزارش تسنیم ،سازمان هواشناسی از بارش باران و برف طی امروز، فردا و روز سه‌شنبه در اکثر مناطق کشور خبر داد و اعلام کرد: تهران امروز در برخی ساعات رگبار باران همراه با وزش باد و در ارتفاعات برف و کولاک برف را شاهد خواهد بود.

 

امین‌حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز به جز شمال غرب و جنوب شرق سایر مناطق کشور بارش خواهند داشت، شدت این بارش‌ها در استان‌های خراسان شمالی، شمال شرق گلستان، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری خواهد بود.

 

وی ادامه داد: فردا سامانه بارشی بیشتر مناطق کشور را فرا می‌گیرد و شدت بارش‌ها شمال شرق، شرق دریای خزر، سمنان، یزد، کرمان و بخش‌هایی از کهگیلویه و بویراحمد و فارس خواهد بود.

 

وی بیان کرد: سامانه بارشی روز سه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸ در شمال شرق و شرق فعال خواهد بود.

 

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام این‌که فردا برای بخش‌هایی از شمال شرق کاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دما روی می‌دهد، گفت: تهران امروز در برخی ساعات رگبار باران همراه با وزش باد را شاهد است، این رگبارها در مناطق مرتفع به صورت برف، کولاک برف و احتمال تگرگ خواهد بود.

 

مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اعلام استان‌های پربارش طی امروز و فردا گفت: فردا ۱۹ فروردین، سامانه بارشی کل کشور را فرا خواهد گرفت.

 

احد وظیفه اعلام کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز (یکشنبه ۱۸ فروردین) در اغلب مناطق کشور به جزء شمال غرب و جنوب شرق، بارش ادامه خواهد داشت که شدت آن در غرب خراسان شمالی، شمال شرق گلستان، و همچنین پاره‌ای از مناطق لرستان، کهگیلویه و بویر احمد و غرب چهار محال و بختیاری است.

 

وی با اشاره به اینکه فردا ۱۹ فروردین سامانه بارشی کل کشور را فرا می‌گیرد گفت: شدت بارش فردا در شمال شرق، شرق سواحل دریای خزر، شمال سمنان، شرق یزد، غرب کرمان، و بخش‌هایی از کهگیلویه و بویر احمد و فارس رخ خواهد داد.

 

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه پس‌فردا (سه‌شنبه ۲۰ فروردین) عمده فعالیت سامانه بارشی در شمال شرق و بخش‌هایی از شرق خواهد بود ادامه داد: امروز برای شمال شرق کشور کاهش دما بین ۴ تا ۶ درجه پیش‌بینی می‌شود.

 

وظیفه در مورد وضعیت آب و هوای تهران طی دو روز آینده گفت: فردا ۱۹ فروردین آسمان تهران، نیمه ابری تا ابری، گاهی همراه با رعد و برق، وزش باد شدید و در اوایل شب با کاهش ابر همراه خواهد بود. فردا بیشترین و کمترین حد دمای تهران ۱۸ و ۱۱ درجه سانتی‌گراد است و همچنین پس‌فردا (سه‌شنبه ۲۰ فروردین)، آسمان تهران صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود بیشترین و کمترین دمای تهران ۲۱ و ۹ درجه سانتی‌گراد باشد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------