آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی

چهار داماد رامشیری بازداشت شدند

دادستان رامشیر از بازداشت چهار داماد که قصد برگزاری مراسم عروسی را داشتند در مقابل یکی از آرایشگاه های زنانه این شهر به دلیل…


تکمیل خط 6 مترو تهران به سال آینده کشیده شد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,خط 6 مترو تهران
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران گفت: در صورت تأمین منابع مالی ۶ ایستگاه از خط ۶ مترو حدفاصل ایستگاه تربیت مدرس تا خیابان ستاری در نیمه نخست سال ۹۹ به بهره برداری می‌رسد.

 به گزارش فارس؛ علی امام، مدیرعامل شرکت مترو تهران درباره  افتتاح برخی از ایستگاه‌های خط ۶ اظهارداشت: دستورهای لازم را به منظور پیشبرد دقیق و سریع عملیات عمرانی و تجهیز ایستگاه‌ها انجام شده و بازدیدهای هفتگی از بخش‌های مختلف خط ۶ تا زمان تکمیل کامل خط ادامه دار خواهد بود.

 

وی با اشاره به تلاش برای افتتاح برخی از ایستگاه‌های این خط در نیمه اول سال ۹۹  گفت: در صورت تأمین منابع مالی در تلاشیم ۶ ایستگاه از خط ۶ حدفاصل ایستگاه تربیت مدرس تا خیابان ستاری در نیمه نخست سال آتی به بهره برداری برسد.

 

امام با اشاره به شدت گرفتن آلودگی هوای پایتخت در روزهای اخیر و تاثیر غیر قابل انکار توسعه مترو بر کاهش آلودگی هوا تاکید کرد: شاید اگر در سال‌های گذشته موضوعات مالی مانعی بر سر راه شرکت مترو نبود امروز می‌توانستیم با توسعه بیشتر خطوط در کاهش آلودگی هوا  اثرگذارتر باشیم.

 

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه( مترو) در پایان با اشاره به بودجه مصوب سال جاری توسط شهرداری برای مترو گفت: با وجود بودجه محدود شرکت مترو تمام توان خود را به کار بسته ایم. همچنین با بازدیدهای هفتگی پیشرفت کار را به صورت دقیق دنبال خواهیم کرد تا ایستگاه ها با ایمنی هر چه تمام‌تر به بهره برداری برسند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------