آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حج عمره

حج عمره و زیارت همچنان تعطیل است/ مساجد در عربستان بازگشایی شدند

رسانه های خارجی از بازگشایی مساجد در عربستان سعودی و تداوم ممنوعیت حج عمره و زیارت در این کشور خبر دادند. به گزارش مهر به…


ورود سامانه بارشی جدید از روز جمعه/افزایش دما از شنبه اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, بارش
براساس گزارش سازمان هواشناسی سامانه بارشی جدیدی از روز جمعه وارد آسمان کشور می شود و بر روی استان های مرکزی کشور از جمله اصفهان، یزد و کرمان تاثیر خواهد گذاشت. 

به گزارش مهر، سازمان هواشناسی از ورود یک سامانه بارشی جدید از روز جمعه به کشور خبر داد. بر اساس این گزارش این سامانه به تدریج از روز جمعه وارد کشور شده و دامنه‌های البرز و زاگرس را در بر خواهد گرفت.

 

فعالیت این سامانه بارشی به صورت بارش رگبار و ایجاد رعد برق خواهد بود. شدت بارش‌ها هم در بخش‌های مرکزی اصفهان، غرب یزد و شمال کرمان بیشتر از سایر مناطق پیش بینی شده است.

 

این سامانه بارشی از روز شنبه تا دوشنبه در اکثر مناطق کشور به صورت بارش پراکنده خواهد بود و از روز شنبه شاهد افزایش دما در اکثر مناطق کشور هستیم.

 

بر اساس گزارش سازمان هواشناسی امروز نیز در دامنه‌های البرز امکان بارش باران و برف وجود دارد و همچنین بخش‌های شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز طوفانی خواهد بود، دریای عمان فردا شب احتمال طوفانی شدن دارد اما دریای خزر امشب و فردا شب مواج خواهد بود.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------