آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,سفر

۷۰ توصیه سفر را با دلیل بخوانید/ارجحیت چادر به اقامتگاه غیرمجاز

وزارت میراث فرهنگی آموزش‌های عمومی سفر در شرایط کرونا را در قالب ۷۰ توصیه منتشر کرده در این دستورالعمل آمده اقامت در چادر به…


ترافیک نیمه‌سنگین در ورودی‌های تهران/لغزندگی جاده‌ها در استان‌های غربی و شمالی اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,ترافیک نیمه‌سنگین
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی گفت: ترافیک در ورودی‌های منتهی به تهران نیمه سنگین است و بعد از ظهر امروز(شنبه) محورهای استان‌های غربی و شمالی به دلیل بارش‌های شدید باران لغزنده می‌شوند. 

سرهنگ نادر رحمانی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: ورودی‌های منتهی به کلانشهر تهران به ویژه در آزادراه قزوین - کرج و کرج به تهران نیمه سنگین است.

 

وی ادامه داد: ترافیک در جاده مخصوص کرج، محور شهریار به تهران و پاکدشت به تهران نیز سنگین گزارش شده است.

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی اضافه کرد: به لحاظ جوی اکنون وزش باد شدید در اغلب محورهای استان اصفهان گزارش شده و مداخلات جوی دیگری مشاهده نمی شود.

 

رحمانی به هموطنان هشدار داد در صورت تردد در استان های غربی و شمالی حتما با سرعت مطمئنه و با رعایت فاصله جانبی از خودروها حرکت کرده و از سبقت غیر مجاز جدا خودداری کنند زیرا جاده های کشور از بعد از ظهر امروز به دلیل بارش های شدید باران لغزنده می‌شود.

 

وی ادامه داد: اکنون محورهای بجنورد - آشخانه در خراسان شمالی به دلیل بارش‌های اخیر مسدود است و مسیر جایگزین جاده قدیم بجنورد - آشخانه است.

 

رحمانی افزود: جاده هیرمند در استان سیستان و بلوچستان و محور قلعه‌گنج - بیژن آباد در استان کرمان مسدود است.

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی گفت: هموطنان توجه داشته باشند در صورت تردد در محورهای لغزنده از سرعت و سبقت غیرمجاز پرهیز کرده و به دلیل لغزنده بودن راه ها با صبر و حوصله رانندگی کنند.

 

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

در سایت www.rahvar۱۲۰.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------