آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حج عمره

حج عمره و زیارت همچنان تعطیل است/ مساجد در عربستان بازگشایی شدند

رسانه های خارجی از بازگشایی مساجد در عربستان سعودی و تداوم ممنوعیت حج عمره و زیارت در این کشور خبر دادند. به گزارش مهر به…


سربازان گروه پزشکی و پیراپزشکی ترخیص شدند اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,سربازان
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از ترخیص سربازان رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی دوره احتیاط خدمت سربازی خبر داد.

 به گزارش روز سه شنبه از پایگاه خبری پلیس، ناخدا غلام رضا رحیمی پور اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا و ایجاد شرایط بحرانی و نیاز جامعه به تخصص سربازان رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی، جمعی از این عزیزان پس از اتمام دوره ضرورت خدمت وظیفه عمومی برای کمک به کادر درمان در سراسر کشور همچنان تحت عنوان دوره احتیاط خدمت سربازی در مراکز بهداشتی مشغول به خدمت وجانفشانی به همنوعان خود بوده اند که با کنترل ویروس کرونا در سطح نیروهای مسلح، دوره احتیاط این دسته از سربازان در 20 اردیبهشت ماه به اتمام رسیده است.

 

وی بیان داشت: همه کارکنان وظیفه که دوره احتیاط خدمت سربازی را سپری می کنند باید تا 20 / 2 / 99 ترخیص شوند و نیازی نیست که مدت سه ماه دوره احتیاط را در رده های نیروهای مسلح به طور کامل سپری کنند و در تاریخ مذکور از خدمت ترخیص می شوند.

 

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت:حقوق و مزایای این دسته از سربازان در دوره احتیاط معادل حقوق کادر پایور و براساس درجه از میانگین بیست و پنج  تا چهل و پنج میلیون ریال در نظر گرفته شده است و به حساب آنان واریز می شود.

 

وی افزود: غربالگری سربازان در مراکز آموزش نیروهای مسلح به طور کامل صورت می گیرد  در صورت مشاهده موارد مشکوک مراحل تخصصی تشخیص انجام می شود.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------