آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,سفر

۷۰ توصیه سفر را با دلیل بخوانید/ارجحیت چادر به اقامتگاه غیرمجاز

وزارت میراث فرهنگی آموزش‌های عمومی سفر در شرایط کرونا را در قالب ۷۰ توصیه منتشر کرده در این دستورالعمل آمده اقامت در چادر به…


ادارات و بانک‌های دلفان تعطیل شد اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی,کرونا
فرماندار دلفان گفت: در پی افزایش آمار بیماران مبتلا به کرونا تمام ادارات و بانکهای این شهرستان تا پایان هفته تعطیل شد.

حشمت بهمنی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا برای کنترل این ویروس تا پایان هفته ادارات و بانک‌ها در شهرستان تعطیل شدند.

 

بهمنی خاطرنشان کرد: وضعیت کنونی دلفان در مورد بیماری کرونا به سطح قرمز رسیده لذا مردم این شهرستان باید با اقدامات جدی پیشگیرانه برای مقابله با این شرایط همراهی لازم را داشته باشند.

 

وی افزود: همچنین با توجه به مصوبات ستاد سلامت، برگزاری آئین های ختم، تشییع جنازه و  مراسم عروسی و هرگونه تجمع در سطح شهرستان ممنوع اعلام می شود  و با برگزار کنندگان برخورد قانونی خواهد شد.

 

به گفته وی قطعی‌ترین راه برای مبارزه با این ویروس رعایت بهداشت فردی، همکاری مردم و کاهش اجتماعات است و همواره بر کاهش ترددها، پرهیز از سفرهای غیر ضروری و کاهش اجتماعات و فعالیت‌های عمومی تاکید می‌شود.

 

فرمانداردلفان با تاکید بر رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی توسط اصناف بیان کرد: با آن دسته از مغازه دارانی که پروتکل‌های بهداشتی را  رعایت نکنند برخورد قانونی خواهد شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------