اموال حسین هدایتی برای پرداخت بدهی هایش، گم شد؟! اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حسین هدایتی
در حالی که حسین هدایتی در حکم صادره از دادگاه به تحمل ۲۰ سال حبس و محرومیت دائم از بکارگیری خدمات دولتی و رد مال معادل ۴ هزار و ۸۸۹ میلیارد و ۳۹۵ میلیون ریال به نفع بانک سرمایه محکوم شده اطلاعات خبرنگار ما حاکیست وی که اکنون در حال گذراندن ایام محکومیتش است علی رغم داشتن دارایی نسبت به رد مال اقدامی ننموده است. 

 طبق اسنادی که به دست خبرنگار عصرخبر رسیده است، از جمله دارایی حسین هدایتی می‌توان به املاكي كه به ادعاي خودش معرفي كرده و سهام کارخانه نورد و‌ لوله اهواز اشاره کرد که اکنون بیش از ٤٠٠٠ میلیارد تومان ارزش دارد و با فروش این سهام می توانست مطالبات بانک‌ سرمایه و صندوق فرهنگیان را پرداخت نماید.

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حسین هدایتی

 

هدایتی به ادعای خودش در سال ۹۳ توانسته بود با شرکت در مزایده سازمان خصوصی سازی حدود ۴۵ درصد سهام نورد لوله اهواز را به نام یکی از اطرافیانش خریداری کند که بعدها این سهام به شرکت استیل آذین ايرانيان منتقل شد.

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حسین هدایتی

 

مالکیت غیرمستقیم حسین هدایتی و‌ شرکت استیل آذین ايرانيان بر این سهام که اکنون حداقل٤٠٠٠ میلیارد تومان ارزش دارد با دستور مقام قضایی تا تعیین تکلیف توقیف شد.

علی رغم مالکیت هدایتی و شرکتش بر این سهام چرا سازمان خصوصی سازی و حسین هدایتی با فروش این سهام نسبت به رد مال و‌ پرداخت مطالبات بانک‌سرمایه اقدام نکردند.

 

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حسین هدایتی

اما اکنون اتفاق جالبی افتاده است، در حالی که سهام مورد اشاره در اسناد بالا در توقیف بوده و می شد با فروش آن نسبت به پرداخت مطالبات بانك سرمايه اقدام نمود، ناگهان این سهام در بورس عرضه شد بدون نام حسين هدایتی و شرکت استیل آذین ايرانيان که این شایعه را به ذهن متبادر می کند که آیا این اقدام برای فرار از پرداخت دین صورت گرفته است؟

مشخص نیست چگونه سهامی که در توقیف بوده عرضه و فروخته شده و در حالی که دیون حسین هدایتی 480 میلیارد تومان است و ارزش اسمی این سهام بیش از ٤ هزار میلیارد تومان است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------