افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهر‌های صنعتی/میناب گرمترین نقطه کشور اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,هواشناسی
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

فریبا گودرزی در گفتگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: از امروز تا اواسط هفته آینده در بیشتر مناطق جوی آرام خواهیم داشت که طی این مدت غلظت آلاینده‌های جوی در شهر‌های صنعتی پرجمعیت افزایش پیدا می‌کند.

 

وی ضمن اشاره به اینکه از امروز تا روز یکشنبه هفته آتی افزایش دما را برای استان‌های ساحلی خزر، اردبیل و شمال شرق کشور داریم گفت: دما  حدود میانگین چهار تا هفت درجه در این مناطق افزایش پیدا خواهد کرد.

 

این کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت آب‌وهوایی پایتخت توضیح داد: برای تهران هم آسمانی صاف همراه با غبار محلی پیش بینی می‌شود. هرچقدر جلوتر برویم بر غلظت آلاینده‌ها در شهر تهران هم افزوده می‌شود و برای گروه‌های حساس شرایط ناسالم خواهد شد. توصیه ما هم این است که افراد آسیب پذیر یا کسانی که بیماری تنفسی یا قلبی دارند به خصوص کودکان از تردد‌های غیرضروری خودداری کنند تا اینکه این شرایط بهتر شود. بیشینه دما هم امروز برای تهران ۲۴ درجه پیش بینی شده که تقریبا همین شرایط دمایی را تهران تا یکی دو روز آینده هم خواهد داشت.

 

وی در ادامه گفت: امروز شهرکرد با ۳ درجه دمای زیر صفر سردترین و میناب هم دیروز با بیشینه دمای ۳۸ درجه سانتی گراد گرمترین نقطه کشور بوده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------