افزایش چشمگیر آمد و شد در جاده‌ها وضعیت ترافیکی جاده‌ها,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر در محور شهریار-تهران محدوده شهر قدس و همچنین در آزادراه قزوین-کرج-تهران بین پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محدوده وردآورد، ترافیک نیمه سنگین نشان می دهد.

 به  گزارش فارس ؛ ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری و ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

 

* افزایش ۲۱ درصدی تردد خودرو در جاده ها

وی درباره وضعیت تردد خودرو در جاده ها در ۲۴ ساعت گذشته بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۲۸۰ دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل  ۲۰.۸  درصد  افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۵.۵ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

 

*‌ کنارگذر شرقی اصفهان مسدود شد

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به انسداد چندین محور به دلیل کاهش ایمنی در مسیر گفت: در حال حاضر محور شهداد-نهبندان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰ و محور خرم‌آباد-پل دختر، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

 

محرابی نیا افزود: جاده پونل-خلخال، محور فنوج-کتیج-رمشک در جنوب استان سیستان و بلوچستان، محور فرعی شمشک-دیزین و محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، نیز به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

 

وی همچنین از انسداد آزادراه سردار حجازی (کنارگذر شرقی اصفهان) و محور جندق-معلمان در استان سمنان به دلیل نبود ایمنی کافی خبر داد.

 

*‌ در ۲۴ ساعت گذشته آزادراه کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور بود

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-قزوین با ۸۹ هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با ۸۷ هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با ۸۴ هزار تردد، ثبت شد.

 

* ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار-تهران و  آزادراه قزوین-کرج-تهران

محرابی نیا از تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه همچنین آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

 

وی با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهر قدس، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محدوده وردآورد خبر داد.

 

* باران در برخی جاده های ۵ استان کشور

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در محورهای تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و خراسان رضوی خبر داد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی