اعتراض «مدافعان سلامت» به عدم اجرای مصوبه مجلس برای «فوق‌العاده خاص» اعتراض «مدافعان سلامت ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
مدافعان سلامت کشور (کادر سلامت) برای پیگیری اجرای برقراری فوق‌العاده خاص، طبق آیین‌نامه اداری استخدامی غیرهیئت‌علمی کارکنان (بند ۱۶ ماده ۵۴) حداقل با ضریب ۳، امروز (شنبه/6 آذر ماه) مقابل سازمان برنامه و بودجه تجمع کردند.

 به گزارش ایلنا، مدافعان سلامت کشور (کادر سلامت) برای پیگیری اجرای برقراری فوق‌العاده خاص، طبق آیین‌نامه اداری استخدامی غیرهیئت‌ علمی کارکنان (بند ۱۶ ماده ۵۴) حداقل با ضریب ۳، امروز (شنبه/۶ آذر ماه) مقابل سازمان برنامه و بودجه تجمع کردند. 

 

فوق‌العاده خاص بند ۱۶ سال ۹۳ در مجلس شورای اسلامی تصویب شد که در این ۷ سال به اجرا گذاشته نشده است. با این حال، به گفته مدافعان سلامت، در قوه قضاییه و وزارت جهاد کشاوزی به اجرا گذاشته شده است. 

 

علاوه بر این مورد، معترضان خواهان تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی، شرکتی و طرحی و حذف مالیات یا حداقل معافیت مالیاتی هستند. آنها با اشاره به نزدیک شدن به روز پرستار، یادآور شدند که انتظار دارند حقوق آن‌ها از جمله در اعمال ضریب ۳ که مجلس آن را مصوب کرده، بر زمین نماند. 

 

مدافعان سلامت با یادآوری مشکلات خود خطاب به میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه و همچنین بهرام عین‌الهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش گفتند: آقایان میرکاظمی و عین الهی، پرسنل مظلوم بهداشت و درمان نزدیک به ۲ سال است که در راه خدمت و مقابله کرونا، ده‌ها شهید به جا گذاشته‌اند. 

 

آن‌ها افزودند: آقای میرکاظمی، ما در این راه برای سیستم بهداشت و درمان ایثار کردیم و امروز منتظرحمایت جهادی شما در برقراری حق مسلم خود (فوق العاده‌خاص) هستیم. جانفشانی‌های ۲۰ ماهه کادر سلامت را ارج بگذارید و بدانید که حقوق کادر سلامت زیرخط فقر ۱۰ میلیون تومانی قرار دارد.

 

 اعتراض «مدافعان سلامت ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
 
 اعتراض «مدافعان سلامت ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------