آخرین اخبار ورزشی

روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12/ زنگ خطر برای جام ملت ها!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ابرار ورزشی…

سازمان لیگ: دیدار استقلال و مس کرمان با حضور بانوان برگزار می‌شودحضور بانوان در دیدار استقلال و مس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مدیر روابط عمومی سازمان لیگ با اشاره به حضور بانوان در دیدار استقلال برابر مس کرمان، گفت: تجربه ثابت کرده است که هرگاه زنان در ورزشگاه حاضر شده‌اند، هواداران کرامات اخلاقی را رعایت کرده‌اند.

«حجت‌الله‌ بهمنی» عصر یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا  اظهار داشت: برای بازی استقلال و مس کرمان تعدادی از سکوهای ورزشگاه را برای زنان در نظر گرفته‌ایم تا آنها از نزدیک این بازی را تماشا کنند.

 

وی افزود: امیدواریم هوادارانی که در این روز در ورزشگاه حاضر می‌شوند شئونات اخلاقی را رعایت کرده و با رفتار نیک خود، کوچک‌ترین اتفاق حاشیه‌ای را رقم نزنند.

 

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ تصریح کرد: در بحث عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها، نگرانی ما صرفا حفظ کرامت و جایگاه این عزیزان است. زنان در نظام جمهوری اسلامی ایران از جایگاه‌ ویژه‌ای برخوردار هستند. در کشور ما بسیاری از مدیران، زن هستند و به نقش و جایگاه زنان و دختران ایرانی اهمیت زیادی داده شده است.

 

وی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در مناسبت‌های مختلف بر حقوق زنان و خانواده تاکید کرده‌اند. حضور زنان در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی همواره حائز اهمیت بوده و آنها همپای مردان ردپای بزرگی را از خود بر جای گذاشته‌اند.

 

بهمنی افزود: در برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس شاهد این هستیم که زنان حتی حق رای هم ندارند و در کشور عربستان تا همین چند سال پیش زنان حق رانندگی هم نداشتند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022