گل‌محمدی: فردا شخصیت قهرمانی را نشان می‌دهیم/ از هواداران احساس دوری می‌کردمیحیی گل‌محمدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی پرسپولیس می‌گوید از بازیکنان خواسته تا فردا شخصیت قهرمانی را نشان بدهند.

به گزارش ورزش سه، یحیی گل‌محمدی در اولین نشست خبری فصل شرکت کرد و در حالی که دو هفته قبلی را به دلیل محرومیت از دست داده بود، این بار در مقابل خبرنگاران اراکی حاضر شد و به سوالات پاسخ داد.

 

* حس می‌کردم از هواداران دورم 

گل‌محمدی در ابتدای صحبت‌هایش گفت: تشکر می‌کنم از همه هواداران پرسپولیسی که ما را مورد لطفشان قرار دادند و استقبال خوبی از ما انجام شد. خیلی خوشحالیم که بعد از مدتها رودررو با هواداران عزیزمان صحبت می‌کنم. اتفاقاتی که در چند ماه اخیر افتاد و باعث محرومیت من شد، یک مقدار احساس دوری از هواداران را به من داد اما حالا با رفع محرومیت می‌توانم در خدمت هواداران باشم.

 

* گل نخوردیم و این برای قهرمانی مهم است

وی افزود: سومین بازی لیگ ماست و متاسفانه در دو بازی قبلی نتوانستیم بردی به دست بیاوریم و امتیازات خوبی از دست دادیم. در شروع لیگ از دست دادن این امتیازات کار ما را سخت خواهد کرد. ولی نکات مثبتی هم این دو بازی داشت که مهمترینش گل نخوردن بود که فکر میکنم پوئن مثبت برای تیم ماست و اینکه حداقل موقعیت را به حریف دادیم نشانه خوبی برای قهرمان شدن است.

 

* این بازی بسیار حیاتی است

یحیی درباره تقابل با آلومینیوم توضیح داد: بازی فردا واقعا برای ما مهم است و گرفتن سه امتیاز هدف اصلی تیم ماست و باتوجه به اینکه مقابل تیمی بازی می‌کنیم که همیشه در خانه خودش خوب بازی می‌کند و امسال هم با آقای رحمتی تیم خوبی دارد، کار سختی خواهیم داشت. از بازیکنان خودمان می‌خواهم تمرکز بالایی داشته باشند و این سه امتیاز برای ما مهم و حیاتی است و نباید در شروع لیگ امتیازات اینجوری از دست بدهیم و کارمان برای قهرمانی سخت می‌شود.

 

* بازیکنان فقط به سه امتیاز فکر کنند

سرمربی پرسپولیس در مورد تیمش گفت: تیم خوب و مجموعه خوبی داریم و همه مجموعه و عوامل باشگاه در حال تلاش هستند روزهای خوبی برای هواداران  رقم بزنند. تغییرات زیادی داشتیم نسبت به سال گذشته و برای هماهنگی احتیاج به بازی‌های بیشتری داریم. اما من خودم واقعا به این تیم امید زیادی دارم و بازیکنانی که جذب شدند هم اول به خاطر پرسپولیس و عشق پرسپولیس وارد این تیم شدند و این جای خوشحالی دارد. بازیکنان قدیمی هم ماندند عاشق این تیم هستند. تیم هماهنگ و بازیکنان باشخصیتی داریم و از آنها می‌خواهم فردا شخصیت قهرمانی را نشان بدهند و بتوانند یک بازی خوب همراه با سه امتیاز کسب کنند و فقط به سه امتیاز فکر کنند.

 

* به درویش گفتم بازی با هوادار باشد
او در پاسخ به ادعای عجیب خبرنگار اراکی مبنی بر اینکه کمیته انضباطی حضور تماشاگران را منوط به اجازه مدیران باشگاه پرسپولیس کرده، گفت: یک صحبتی آقای درویش با من کردند و من گفتم حتما با هوادار باشد و اینکه چند درصد به میزبان یا میهمان برسد، اطلاع ندارم. ما فوتبال بازی می‌کنیم برای هواداران و اینکه هواداران لذت ببرند. مردم حق دارند بازی را از نزدیک ببینند، خصوصا تیم میزبان. این حق همه تیم‌های شهرستانی است و خوشبختانه ما هم هرجا می‌رویم هواداران زیادی داریم و اراک هم که شهر تقریبا پرسپولیسی است. فوتبال بازی کردن با حضور هواداران لذت بیشتری دارد و امیدوارم بازی‌ها با حضور هواداران باشد.

 

* امیدوارم شاهد حضور حداکثری بانوان باشیم
گل‌محمدی در مورد حضور زنان در بازی استقلال عنوان کرد: وقتی صحبت از مردم و هواداران می‌شود، تقریبا نصف مردم، شاید هم بیشتر، زنان باشند. هیچ فرقی نباید داشته باشند و این اتفاق خوبی در لیگ ما است و امیدوارم زیرساخت برای استادیوم‌های دیگر هم وجود داشته باشد. کار سختی نیست و مسئولان باید بخواهند تا زیرساخت وجود داشته باشد. فکر کنم ما باتوجه به بانوان و مردان فوتبال بهتری به نمایش بگذاریم و امیدوارم در تمام استادیوم‌ها شاهد حضور حداکثری بانوان باشیم. دوست دارم لحظه‌ای را ببینم که نصف تماشاگران آقایان هستند و نصف دیگر بانوان.

 

* آمار برای گذشته است؛ به جلو نگاه می‌کنیم!
او راجع به استرس بازیکنانش برای تقابل با آلومینیوم اظهار کرد: سوالات شما جنبه‌های منفی یک بازی را در نظر داشت. من بحث مثبت قضیه را فکر می‌کنم؛ اینکه بازیکنانی داریم که در لحظات سخت می‌توانند کمک کنند. این که اتفاقات گذشته و آمار گذشته باعث شود یک تیم دوباره ببرد یا ببازد، فکر می‌کنم هیچ تضمینی برای آن وجود ندارد. این آمارها برای گذشته است و باید نگاه مثبت داشته باشیم.

 

 ***

 

فاضلی: پرسپولیس یکی از مدعیان لیگ برتر است

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت:رسپولیس یکی از مدعیان لیگ برتر خواهد بود و امیدوارم بازی خوب و جوانمردانه‌ای از کار دربیاید.

 

وحید فاضلی در نشست خبری پیش از مسابقه با پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا در مورد تیم خودمان صحبت می‌کنم. آماده سازی خوبی داشتیم و بازیکنان تمرکز خوبی در تمرینات داشتند. بازیکنان بزرگی داریم و می‌دانند این بازی از نظر انگیزشی و تمرکز سطح خوبی را می‌طلبد و به خوبی برای بازی با پرسپولیس آماده شدیم و تلاش می‌کنیم هواداران مان را راضی نگه داریم.

 

وی افزود: بازی سختی داریم و در غیاب هواداران این شرایط را سخت‌تر می‌کند. از نعمت حضور آنها محروم هستیم کاش می‌شد هواداران مان را در ورزشگاه داشتیم. پرسپولیس تیمی بزرگ، پرمهره و تاکتیکی است. فلسفه بازی و الگوی بازی مشخصی دارند که در این چند ساله در این تیم نهادینه شده است. پرسپولیس یکی از مدعیان لیگ برتر خواهد بود و امیدوارم بازی خوب و جوانمردانه‌ای از کار دربیاید و به لحاظ امتیازی به نفع ما باشد.

 

مربی تیم فوتبال آلومینیوم در مورد اینکه چرا سرمربی در نشست حاضر نشد، در حالیکه سرمربیان رقیب همگی حاضر می‌شوند، گفت: رحمتی در کلاس مربیگری هستند و به سختی به اراک رسیدند. از دیروز بعد از تمرین رفتند. این مورد را خواستم بگویم. 

 

چهره‌فانی مدیر رسانه‌ای تیم آلومینیوم در ابتدای نشست گفت: برای سومین سال پیاپی بازی ما با پرسپولیس بدون تماشاگر برگزار شد و انتظار داشتیم که اجازه حضور تماشاگران به ما داده می شد و محرومیت ما تعلیق می شد. 

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022