ساپینتو: استقلال در سال گذشته فقط دفاع می‌کرد/ مهاجری: بازیکنان جانانه جنگیدندساپینتو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال استقلال سخت‌ترین کار تیمش در مصاف با نفت مسجدسلیمان را بازی در دمای هوای ۴۰ درجه دانست.

به گزارش تسنیم، ریکاردو ساپینتو پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود، اما سخت‌ترین حریف ما بازی در دمای هوای 40 درجه بود. در 15 دقیقه اول نتوانستیم موقعیتی ایجاد کنیم و تیم حریف خوب کار کرد. در 15 دقیقه پایانی نیمه نخست خوب کار کرده و موقعیت خلق کردیم. نیمه دوم را هم خوب شروع کردیم و موقعیت‌هایی داشتیم که استفاده نکردیم.

 

وی در ادامه افزود: نتوانستیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم. امیدوارم بعدها روی این موضوع کار کنیم. نتیجه بازی مطلوب ما نبود، چون سه امتیاز را می‌خواستیم. تیم حریف بازیکنان خوبی داشت و پرانگیزه ظاهر شدند. امروز سه چهار بازیکن نفت خوب ظاهر شدند و کیفیت خوبی داشتند. با وجود اینکه تیم آنها خوب بود، ولی حریف اصلی ما دمای هوا بود که بازی در دمای 40 درجه سخت بود.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره بی‌نظمی در میانه زمین تیمش تصریح کرد: من هیچ ناهماهنگی نمی‌بینم و به ایده شما احترام می‌گذارم. سال گذشته استقلالی می‌دیدید که فقط دفاع می‌کرد و موقعیتی به دست می‌آورد و گل می‌زد. امسال استقلال خوب بازی و موقعیت‌سازی می‌کند. برای رسیدن به کیفیتی که می‌خواهیم، نیاز به زمان داریم. به عملکرد بازیکنانم افتخار می‌کنم و فقط نتوانستیم گل بزنیم. ما مهدی قایدی، کوین یامگا، سجاد شهباززاده و ... را داریم و فقط موفق به گلزنی نشدیم. ما در مسیر درستی هستیم و فضا برای پیشرفت داریم.

 

ساپینتو در مورد اینکه به نظر می‌رسید استقلال تیم نفت را دست‌کم گرفته بود، خاطرنشان کرد: ما بهترین شانس‌ها را داشتیم و هیچ وقت حریف را دست‌کم نگرفتیم. حریف به اندازه ما شانس نداشت و شاید شانسی را می‌گویید که آفساید شده بود. ما بهترین موقعیت‌ها را ایجاد کردیم.

 

وی درباره جو ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان هم گفت: خیلی جو خوبی بود. این بازی برای هر دو طرف خوب بود و به همراه تیم داوری، هر سه تیم خوب کار کردند و تبریک می‌گویم.

 

***

 

مهاجری: کارمان دشوار و ظرفیت‌مان محدود است اما می‌توانیم بهتر و بهتر شویم/ بازیکنانم مقابل استقلال جانانه جنگیدند

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به تمجید از شاگردان خود پرداخت و تأکید کرد آنها در مصاف با استقلال جانانه جنگیده و دویدند.

 

اخبار,اخبار امروز,خبرهای جدید

محمدرضا مهاجری پس از تساوی بدون تیم‌های نفت مسجدسلیمان و استقلال در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: ابتدا به تماشاگران خسته نباشید می‌گویم که فضای خوبی را ایجاد کردند. این نشان داد گلایه من به‌عنوان مسئول فنی نفت مسجدسلیمان بیراهه نبوده است.

 

وی با بیان اینکه اختصاص 90 درصد سکوهای ورزشگاه شهید بهنام محمدی به هواداران نفت مسجدسلیمان حق آنها بود، تصریح کرد: این فضا به ما کمک کرد که در بازی بمانیم. گفته بودم که دیدار پیچیده‌ای خواهد بود و توانستیم از شرایطی که می‌خواستیم، استفاده کنیم. زمانی که می‌خواستیم، موقعیت گلزنی ایجاد می‌کردیم و دو یا سه فرصت گلزنی داشتیم. جایی هم که باید عقب‌نشینی می‌کردیم، توانستیم استقلال را مدیریت کنیم.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان با تمجید از شاگردانش گفت: جز دقایق پایانی که استقلال بازی بلند را برای گلزنی انتخاب کرد و ما را تحت فشار قرار داد، بازیکنان ما خوب بازی کردند و به آنها خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم این انگیزه را در همه بازی‌ها حفظ کنیم. کارمان دشوار و ظرفیت‌مان محدود است، اما به نظرم می‌توانیم بهتر و بهتر شویم. نیازمند حمایت معنوی و مالی هستیم تا اتفاق خوبی بیفتد و در پایان فصل شرمنده مردم، هواداران و شما رسانه‌ها نشویم.

 

مهاجری با بیان اینکه دیدار با استقلال نشان داد که شکست نفتی‌ها مقابل پیکان را باید به پای اتفاقات فوتبالی گذاشت، خاطرنشان کرد: باید به این باور برسیم که اگر جایی پا پس بکشیم، تنبیه می‌شویم. بازیکنان نفت جانانه جنگیده و دویدند. بازی خوشگلی ارائه کردیم و سربلند و سرافزاری داشتیم.

 

وی با اشاره به فرصت‌های گلزنی متعدد تیم‌ها بیان کرد: این مسابقه بدون گل به پایان رسید، اما موقعیت‌های آن از تساوی یک-یک یا 2-2 بیشتر بود. دروازه‌بانان عملکرد خوبی داشتند و مهاجمان هم بی‌دقت بودند. این موضوع از ارزش‌های دو تیم، به‌ویژه نفت چیزی کم نمی‌کند و امیدوارم در ادامه کار بهتر شویم. راه زیادی تا پایان فصل پیش رو داریم.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره قضاوت پیام حیدری عنوان کرد: به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. شاید جایی انتظار داشتیم داور تصمیم دیگری بگیرد، اما همیشه به داوران احترام گذاشته‌ایم.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022