نایب رئیس فدراسیون فوتبال بازگشت کی روش را رد کرد/ تاج: بزرگترین بدهکاران ما مهم ترین طلبکاران‌مان هستندکارلوس کی روش،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
نایب رئیس فدراسیون فوتبال بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی فوتبال کشورمان را رد کرد.

به گزارش فارس، مهدی محمدنبی پیش از نشست امروز رئیس فدراسیون فوتبال و مدیران سازمان لیگ با مسئولان باشگاه‌ها و هیأت‌های استانی حضور یافت.

 

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه صحبت هایی مبنی بر بازگشت کارلوس کی روش بر روی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان مطرح می شود با گفتن «نه» وارد جلسه شد تا به نوعی این موضوع را رد کند.

 

پیش از این هم نبی در مراسم رونمایی از جام جهانی بازگشت کارلوس کی روش را رد کرده بود.

 

 ما به صورت انفرادی درباره تیم ملی تصمیم نمی‌گیریم / پیشنهاد بیشتر از 200 میلیارد داریم

نایب رئیس اول فدراسیون گفت: ما به صورت انفرادی تصمیم نمی‌گیریم و اساسا هر گونه تصمیمی در فدراسیون فوتبال و هیات رئیسه باید مطرح شود.

 

مهدی محمدنبی پس از نشست امروز مدیران فدراسیون و سازمان لیگ با مسئولان باشگاه‌ها و هیات‌های فوتبال استانی، گفت: جلسه بیشتر جلسه مشورتی بود، به خاطر فلسفه وجودی باشگاه‌ها چه در سیاست کلان و چه در سیاست‌های خردی که مدنظرشان است. در کنار آن، بخشی از باشگاه‌ها به سمت خصوصی شدن پیش می‌روند و برخی از آنها خصوصی هستند و اساسا سرمایه‌گذار به نرخ بازگشت سرمایه توجه می‌کنند. باید بستری فراهم شود که جدای از بحث بقا ، بحث توسعه فوتبال در استان‌ها پیشرفت کند.

 

وی در خصوص تبلیغات محیطی و اینکه انگار باشگاه‌ها در بحث حق پخش به یک نظر واحد رسیدند،گفت: عرض کردم این جلسه، جلسه مشورتی بود در جلسات بعدی شاید تصمیم بگیریم. بحث حق پخش در چارچوب لوایحی است که در مجلس مصوب شده است. قاعدتا در آن مسیر باید حرکتی بشود و مکانیزم خودش را طی کند.

 

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص وضعیت اسکوچیچ گفت: من هر روز این سوال را جواب می‌دهم. ما به صورت انفرادی تصمیم نمی‌گیریم و اساسا هر گونه تصمیمی در فدراسیون فوتبال و هیات رئیسه باید مطرح شود. اصلا در دستور جلسه نبود و در این خصوص صحبتی نشد.

 

وی درباره اینکه چه زمان جلسه‌ای در خصوص تصمیم گیری برای وضعیت تیم ملی برگزار می‌شود، گفت: اعلام خواهیم کرد.

 

نبی اظهار داشت: اعضای مجمع ما 86 نفر هستند. اعضای مجمع مستقل هستند و می‌توانند رای خود را بدهند و همه در مجمع حضور داشتند که شما هم بودید و دیدید. لذا مجمع تصمیم گیری کرده و ان‌‌شاءالله این شبهات برطرف شود. ما الان نیاز داریم که تعامل و وفاق در فدراسیون و مجموعه‌‌های مختلفی که با ورزش در ارتباط هستند، برقرار شود. جام جهانی نزدیک است و ما بایستی به این سمت حرکت کنیم.

 

وی در رابطه با اینکه سرپرست روابط عمومی چه زمانی مشخص می‌شود، گفت: هنوز قطعی نشده و خدمتتان اعلام خواهیم کرد.

 

نبی درباره آخرین وضعیت تیم ملی امید و اینکه قرارداد مهدی مهدوی‌کیا هنوز تمدید نشده است، توضیح داد: امروز این موضوع را بررسی کرده و قرارداد مهدوی‌کیا تمام شده است. پیگیر هستیم با کادرقبلی یا کادر جدید به جمع بندی برسیم.  تمام تلاشمان این است موضوع تا دو هفته آینده جمع بشود.

 

وی درباره آخرین وضعیت جذب اسپانسر تیم ملی و فدراسیون در آستانه جام جهانی، گفت: از گذشته و همچنین روزهای اخیر درخواست‌هایی به فدراسیون واصل شده است. البته منظور من از روزهای اخیر قبل از انتخابات است که مدارک را دیده‌ایم. به عنوان کارگزار پیشنهاداتی داده‌اند که باید به کمیسیون معاملات فدراسیون فوتبال برود. اعضای کمیسیون هم باید نظر بدهند و پس از این اقدام، نظر آنها به هیات رئیسه می‌رود.

 

نایب رئیس اول فدراسیون درباره اینکه آیا این مجموعه پیشنهاد 200 میلیاردی دارد، گفت: از این مبلغ هم بیشتر است.

 

نبی درمورد اینکه میرشاد ماجدی مدعی شده فدراسیونی پولدار که خزانه‌اش پر است تحویل داده، خاطرنشان کرد: خوشبختانه بخشی از موجودی که ما در فدراسیون گرفته‌ایم، به حساب خزانه بازمی‌گشت که از محل کمک‌هایی بود که وزارت ورزش کمک کرده. بخشی هم درآمدهایی هست که در این چند وقت حاصل شده . فکر می‌کنم حدود 60 میلیارد است.

 

***

 

تاج: بزرگترین بدهکاران ما مهم ترین طلبکاران‌مان هستند

رئیس و نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال و به همراه سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران با مدیران باشگاه ها و روسای هیات های فوتبال استان ها نشست مشترکی برگزار کردند.

 

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی نایب رئیس اول فدراسیون، محمدرضا کشوری فرد سرپرست سازمان لیگ امروز نشستی مشترک با مدیران عامل باشگاه های لیگ برتری و روسای هیات های فوتبال استان های لیگ برتری برگزار کردند.

 

در این نشست در مورد نحوه درآمدزایی باشگاه ها شامل تبلیغات دورزمین، درآمدروز مسابقه بلیت فروشی، تبلیغات روی پیراهن، حق پخش تلویزیون و ترانسفر بازیکن که از حقوق مسلم باشگاه ها و از الزامات صدور مجوز حرفه ای AFC است، بحث و گفت و گو شد.

 

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در پایان این نشست خطاب به حاضرین گفت: بزرگترین بدهکاران ما مهم ترین طلبکاران ما هستند.

 

روزهای آینده در صورت حل نشدن مشکلات درآمدزایی، بسیاری از باشگاه های خصوصی مجبور به کناره گیری از فوتبال می شوند. اهالی فوتبال و باشگاه ها ضمن اثر بخشی در جامعه باید به سود و درآمد هم برسند.

 

در نهایت در این نشست پیشنهادهای  متفاوتی مطرح شد که بعضی از آنها به تصویب حاضرین رسید.

 

***

 

مهدی: تیم ملی فوتبال خط قرمز ماست

رئیس سازمان لیگ فوتبال گفت: این وقفه فرصت خوبی برای باشگاه ها هم است که بتوانند از آن نهایت استفاده را ببرند.

 

سهیل مهدی رئیس سازمان لیگ فوتبال پس از جلسه مدیران عامل باشگاه ها در خصوص مجوز های حرفه‌ای باشگاه ها اظهار داشت: این جلسه با مدیر عاملان باشگاه بود و من در این خصوص اجازه بدهید حرف نزنم و با مدیر عاملان صحبت کنید بهتر است. بحث فاکتور و آیین نامه‌ها پابرجا است و تکان نخورده است. شرایط سخت تر شده و باشگاه ها باید از همین امروز پیگیری کنند. مسئول بخش مجوز‌های حرفه ای انتخاب شده‌اند و کار خود را به خوبی پیش می برند و فرصتی خوبی هم برای باشگاه ها است تا بتوانند از این وقفه ای که ایجاد شده است نهایت استفاده را ببرند و امیدوارم مانند سال های گذشته همه چیز را به دقیقه 90 نسپارند و کارهای خود را به خوبی پیش ببرند.

 

20 شهریور ماه اردوی های داخلی تیم ملی کشورمان آغاز خواهد شد و 30 بازیکن که دعوت خواهند شد وارد اردوی تیم ملی می شوند و با توجه به برنامه فیفا دی هیچ برنامه برای لیگ بعد از 19 شهریور نخواهیم داشت تا سرمربی تیم ملی به فدراسیون اعلام کند. ما یک هفته را به خاطر تیم ملی از دست دادیم ، اما تیم ملی خطر قرمز ما است و اولویت فوتبال کشور محسوب می شود و امیدوارم نتایج خوبی را هم برای تیم ملی رقم بخورد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022