آخرین اخبار ورزشی

روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12/ زنگ خطر برای جام ملت ها!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ابرار ورزشی…

گل‌محمدی: گلی که زدیم درست بود، داور پنالتی ما را نگرفت/ مهاجری: پیروانی بین دو نیمه در رختکن داوران را تحت فشار گذاشتیحیی گل‌محمدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی پرسپولیس اعتقاد دارد، داور دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان دو اشتباه تأثیرگذار به ضرر سرخپوشان داشته است.

به گزارش تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی 2 بر یک تیم پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: در مجموع بازی جذاب و دیدنی بود و هر کسی که این بازی را دید از تماشای آن لذت برد. یک فوتبال رو به جلو از سمت هر دو تیم بود و اگر بخواهیم منصفانه در مورد بازی صحبت کنیم، در نیمه اول نفت مسجدسلیمان توانست موقعیت‌های خوبی به دست بیاورد و اکثر آنها در انتقال به حمله بود. بعد از گلی که دریافت کردیم یک مقدار هیجانی بازی کردیم و توپ‌های زیادی از دست دادیم و همین توپ‌ها منجر به ضدحملات حریف شد و می‌توانستند گل دوم را هم بزنند.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در نیمه اول گلی که زدیم درست بود و داور می‌توانست یک پنالتی برای ما بگیرد. فکر می‌کنم کارشناسان با دیدن این صحنه‌ها بهتر می‌توانند صحبت کنند. در نیمه دوم خیلی خوب بازی را شروع کردیم و یک مقدار حریف بی‌تجربه بود و بازیکنان ما با انگیزه جبران خیلی خوب شروع و از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کردند. ما دو گل زدیم و جا دارد از لوکادیا به‌عنوان یک بازیکن حرفه‌ای تشکر کنم که از زحمات بچه‌ها خیلی خوب استفاده کرد و گل‌های خوبی در این بازی به ثمر رساند.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: می‌توانستیم گل سوم را هم بزنیم، اما بازی را کنترل کردیم. این پیروزی را به بازیکنان تبریک می‌گویم، چرا که شرایط جوی اینجا برای باز کردن سخت است. چمن مسابقه نیز بلند بود و جای تعجب دارد چرا چمن زمین تیم‌های مقابل پرسپولیس به صورت خودجوش بلند می‌شود! فکر می‌کنم این سه امتیاز خیلی شیرین بود و آن را به هواداران عزیزمان و مهدی ترابی که تولدش بود، تقدیم می‌کنیم، بازیکنی که لحظات خیلی زیبایی را برای تیم ما ساخته است و از بازیکنان باشخصیت و خوب تیم ماست.

 

گل‌محمدی راجع به عملکرد تیم داوری گفت: احساسم این بود که در نیمه اول هم پنالتی برای ما گرفته نشد و هم گلی که زدیم درست بود، اما بازی واقعاً سختی بود. به مهدوی و تیم داوری او خسته نباشید و خداقوت می‌گویم و امیدوارم اشتباه از طرف ما باشد. بازی واقعاً سنگینی برای قضاوت بود و از داور تشکر می‌کنم.

 

***

 

مهاجری: پیروانی بین دو نیمه در رختکن داوران را تحت فشار گذاشت

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با وجود شکست از عملکرد تیمش ابراز رضایت کرد و گفت که مدیر تیم پرسپولیس بین دو نیمه داوران را تحت فشار گذاشته است.

 

رضا مهاجری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

رضا مهاجری بعد از شکست 2 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس گفت: جا دارد به دو تیم خسته نباشید بگویم. نمی‌توانم به تماشاگران عزیزمان که 90 دقیقه جانانه تیم‌شان را تشویق کردند بگویم شرمنده شدیم. ما امروز تیم شرمنده‌ای نبودیم. بازی را واگذار کردیم ولی می‌توانیم به خودمان، تیم‌مان، باشگاه‌مان و هواداران‌مان افتخار کنیم.

 

وی ادامه داد: همیشه احترام قائل بودیم و سعی کردیم نیمکت را کنترل کنیم. یکسری بحث‌ها در قالب انتقاد است، بچه‌های ما امروز فوتبال را معنا کردند. مقابل قهرمان پنج دوره لیگ و نایب قهرمان آسیا عالی بازی کردند و پا پس نکشیدند. بعد از گل اتوبوسی دفاع نکردیم، حتی گل دوم را هم می‌توانستیم بزنیم و تک به تک نزدیم. یک بر صفر به رختکن رفتیم و دقیقاً‌ جایی که با بچه‌ها صحبت کردیم از همان‌جا و روی عدم تمرکز بچه‌ها پنالتی دادیم. می‌گویند کارت زرد اول را نباید به بازیکن ما می‌داد و در هر صورت اخراج شد. جلوی پرسپولیس 11 نفره بازی کردن سخت است چه برسد به 10 نفره. باز هم در حالت 10 نفره می‌توانستیم به بازی برگردیم اما متأسفانه پنالتی محرز را داور نگرفت.

 

سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: دو، سه بحث وجود دارد؛ آقای خلیفه سلطان ناظر نظم و انضباط است ولی برای هر دو تیم. من می‌گویم اگر ما در ورزشگاه آزادی می‌گفتند چمن بلند است ناظر این شهامت و جسارت را داشت که دستگاه چمن‌زنی را بیاورد و بگوید چمن را کوتاه کنید؟ میزبان را مجاب کند که چمن را کوتاه کند؟ ما میزبانیم و روی این چمن بازی می‌کنیم؛ چمن‌مان هم هیچ ایرادی ندارد.

 

مهاجری عنوان کرد: کجای فوتبال بین دو نیمه مدیر تیم مقابل اجازه پیدا می‌کند به رختکن داوران برود و آنها را تحت فشار بگذارد؟ کجا اینها را دیده‌ایم؟! آقای خلیفه سلطان که ادعای نظم و انضباط دارید و سه روز است اینجا به تیم اجرایی من سخت‌گیری می‌کنید چرا اجازه دادید افشین پیروانی بین دو نیمه به رختکن داوران برود و آنها را تحت فشار بگذارد؟ چه کسی باید از حق نفت دفاع کند؟ من به بچه‌ها مردانه بازی کردن را یاد می‌دهم و امروز بچه‌ها با تمام وجود از لباس، تیم‌شان و شهرشان دفاع کردند.

 

وی اظهار داشت: امروز نمی‌گویم سه امتیاز، اما دو امتیاز را از من دزدیدند. این برای من سخت است؛ چون به ناحق دزدیدند. پرسپولیس تیم شایسته و بزرگی است. ما پرسپولیس را مدیریت کردیم و گل زدیم،‌ اما متأسفانه فشاری که به داور وارد می‌شود باعث شد 50 دقیقه 10 نفره بازی کنیم. به پرسپولیس موقعیت ندادیم و از آن طرف 10 نفره خلق موقعیت کردیم، به تیر زدیم و موقعیت ایجاد کردیم. 

 

مهاجری گفت: به بچه‌ها خسته نباشید می‌گویم؛ لیگ ادامه دارد. صحنه‌ها هست و به نظرم گل دوم هم توپ به دست بازیکن حریف خورد و هم از آفساید بیرون آمد. بازی با استقلال پنالتی محرز برای ما گرفته نشد، هیچ اعتراضی نکردیم و حاصلش این شد. شاید سریالی است و اگر برای تیمی اشتباه می‌شود باید تیم دیگر هم این نفع نصیبش شود. خیلی برای فدراسیون‌ فوتبال متأسفم. به داور چهارم می‌گویم شما دیدید، گفت بله ولی هدست ندارم به داور بگویم! داور وسط هدست دارد ولی داور چهارم نه! بعد می‌خواهیم فوتبال‌مان درست شود؟

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان یادآور شد: در حداقل‌ها مانده‌ایم. فدراسیون فوتبال جزیره‌ای مدیریت می‌شود و امیدوارم درست شود. می‌گویند VAR سخت است اما هدست هم سخت است؟ این خیلی برای من درد دارد؛ داور چهارم می‌گوید دیدم ولی نمی‌توانم بگویم. به خلیفه سلطان گفتم شما دنبال فحاشی چهار تماشاگر نباشید؛ عواملی که باعث فحاشی می‌شود را درست کنید. این شهر به اندازه کافی تحت فشار است.

 

مهاجری گفت: لیگ برای ما ادامه دارد؛ ما نمی‌خواهیم قهرمان شویم ما آمده‌ایم مردانه بازی کنیم. دست می‌گذاریم روی زانوهای‌مان و ادامه می‌دهیم و انتظار داریم مسئولان‌مان از ما حمایت کنند. اگر حمایت نشود راحت در شهر خودمان ما را تحت فشار می‌گذارند؛ از ناظر بازی گرفته تا ناظر داوری و تیم داوری. امیدوارم روزی تیم‌های متوسط و ضعیف مثل ما بتوانند از حق‌شان در فوتبال ما دفاع کنند. به تیمی که پیروز شده تبریک می‌گویم ولی ما تیم بازنده زمین نبودیم و به خودم، تیمم و شهرم افتخار می‌کنم.


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022