جنجال تازه گربه خبرساز جام‌جهانی برای برزیلی‌هاگربه خبرساز جام‌جهانی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
گربه خبرساز در کنفرانس خبری تیم ملی برزیل برای مدیر رسانه‌ای این تیم دردسرساز شد.

به گزارش خبرورزشی، چهار روز پیش و در زمان برگزاری نشست خبری وینیسیوس جونیور، یک گربه خیابانی با حضور در محل کنفرانس مطبوعاتی در استادیوم العربی، حسابی خبرساز شد.

 

در شرایطی که ستاره برزیلی در حال پاسخ به سوالات خبرنگاران بود، از حضور یک گربه بازیگوش روی میز کنفرانس خنده‌اش گرفته بود و واکنش خود را نسبت به این مسئله، با خنده‌های بلند نشان داد. در این زمان، مدیر رسانه‌ای تیم برزیل، در حالی که کنار وینیسیوس نشسته بود، به طرز عجیبی و با چنگ زدن به بدن این گربه، او را از روی میز نشست خبری به پایین پرتاب کرد. او با برداشتن این گربه و پرتاب آن به روی زمین، خبرنگاران را شوکه کرد. مدیر رسانه‌ای تیم ملی برزیل نیز در واکنش به اعتراض خبرنگاران، نحوه پرتاب این گربه را دوباره شبیه‌سازی کرد تا این‌گونه نشان دهد که کار خاصی انجام نداده و تنها این گربه را از روی میز برداشته است.

 

در ویدیوهای منتشر شده از این نشست، صدای تعجب اصحاب رسانه از حرکت خشن مدیر رسانه‌ای برزیل به وضوح شنیده می‌شود و در حالی که وینیسیوس از خنده منفجر شده بود، این مدیر به سرعت از خبرنگاری خواست تا سوال بعدی را بپرسد.

 

طبق گزارش متروپولیس، انجمن ملی حفاظت و دفاع از حیوانات، یک شکایت مدنی علیه فدراسیون فوتبال برزیل به اتهام بدرفتاری کارمند این نهاد با گربه ارائه کرده و خواهان دریافت جریمه یک میلیون دلاری شده است. این انجمن قصد دارد این پول را در راه حمایت از حیوانات و نیز حفاظت از محیط زیست سرمایه‌گذاری کند.

 

پائولا واسکونسلوس، مدیر این انجمن گفت: این واقعیت تأسف‌آور فیلم‌برداری و برای جهانیان پخش زنده شد. علاوه بر بدرفتاری با حیوان، سرمشق بدی برای مردم نیز بود و چهره کشور ما را در مقابل همه دنیا مخدوش کرد.

 

هانس رویتر، دامپزشک، به گلوبلواسپرته برزیل توضیح داد که به دلیل نحوه حمل بچه‌گربه‌ها توسط مادرشان و تصاویر نشان‌داده‌شده در نقاشی‌ها و فیلم‌ها، بسیاری از مردم هنوز معتقدند که این روش مناسب برای برخورد با گربه‌هاست، که درست نیست: فقط مادر بچه‌هایش را به این طریق حمل می‌کند، زیرا این رفتار طبیعی گونه است. این بهترین راه برای ما انسان‌ها نیست که این کار را با دست و پا انجام دهیم. این نوع دست‌زدن می‌تواند باعث آسیب و درد حیوان شود، اما فقط با دیدن ویدیو نمی‌توان متوجه شد که گربه احساس درد کرده یا آسیب دیده است. برای تأیید، در صورت لزوم گربه باید توسط یک دامپزشک از طریق آزمایش‌های تکمیلی ارزیابی شود. مناسب‌ترین راه برای نگه داشتن گربه این است که با بغل کردن قفسه سینه او با دستان خود، زیر پنجه‌ها طوری که گویی در زیر بغل هستند، او را مهار کنید. این تقریباً همان روشی است که ما یک نوزاد را در آغوش می‌گیریم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023