«سید مهدی رحمتی» سرمربی نساجی مازندران شدمهدی
مهدی رحمتی به صورت توافقی از آلومینیوم اراک جدا شد.

به گزارش ورزش سه، سیدمهدی رحمتی، سرمربی سابق آلومینیوم اراک، هدایت نساجی مازندران را بر عهده گرفت و جانشین کارلوس هرناندس اسپانیایی شد.

 

رحمتی که از لیگ بیستم وارد چرخه مربیگری فوتبال ایران شده است، در اولین تجربه خود، هدایت شهرخودرو را بر عهده گرفت و توانست در سالی که مشکلات مالکیتی و مدیریتی حرف اول را در تیم مشهدی می‌زد، با ساخت تیمی خوب و سرسخت، جایگاه آبرومندی در لیگ به دست بیاورد.

 

او اما پس از جدایی از شهرخودرو، تصمیم گرفت از ابتدا لیگ بیست و یکم، هدایت تیمی را قبول نکند و در انتظار فراهم شدن فرصتی مناسب برای عرض اندام در لیگ برتر باشد. جایگاهی که در نهایت با جدایی رسول خطیبی از آلومینیوم، آن را به دست آورد و از هفته بیست و سوم روی نیمکت اراکی‌ها قرار گرفت.

 

کسب نتایج خوب همراه با آلومینیوم، صعود از جایگاه دوازدهم به رتبه هشتم و البته حضور در فینال جام حذفی باعث شد تا مدیران این باشگاه، قرارداد رحمتی را برای لیگ بیست و دوم تمدید کنند.

 

او که در ابتدای فصل با جدایی چند مهره تاثیرگذار خود مواجه شد، با جوان کردن تیمش توانست حریف گردن کلفتی برای تیم‌های خوب لیگ باشد و در نهایت هم‌امتیاز با فولاد و به علت عدم کسب نتیجه لازم در بازی رو در رو، جایگاه هشتم را به دست آورد.

 

حالا مهدی رحمتی پس از جدایی مسالمت آمیز و توافقی از آلومینیوم اراک، پس از مذاکرات فشرده و مثبت با مالک نساجی مازندران، هدایت این تیم را به جای کارلوس هرناندس اسپانیایی بر عهده گرفته تا عمر حضور مربی خارجی در این باشگاه خیلی کم باشد.

 

بدون شک بزرگترین چالش رحمتی در نساجی، حضور موفق در جام باشگاه‌های آسیا است. تورنمنتی که همراه با شهر خودرو تجربه آن را دارد و باید دید با سرخ‌های مازنی چه نتیجه‌ای به دست می‌‌آورد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------