اتفاق خوب برای نماینده‌های آسیایی فوتبال ایراناخبار,اخبار ورزشی,لیگ قهرمانان آسیا

طبق تصمیم نهایی AFC مبنی بر به تعویق افتادن بازی‌های مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا این فصل تیم‌های ایرانی فرصت استفاده از بازیکن‌های جدیدشان را هم پیدا خواهند کرد.

به گزارش خبرآنلاین، بعد از اینکه اعتراض کشورهای عربی در کنار ایران نسبت به فشردگی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا جواب داد، کنفدراسیون فوتبال آسیا با تعویق دو ماهه مرحله یک هشتم نهایی بازی ها به صورت رسمی موافقت کرد.

 

پیش از این قرار بود مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ماه خرداد برگزار شود. اما طبق تصمیم جدید AFC این مرحله از لیگ قهرمانان  تنها برای غرب آسیا به تعویق افتاده. به طوریکه مرحله یک هشتم به ماه مرداد موکول شده و در آن زمان پیگیری می‌شود. این اتفاق شاید از نظر تعطیل بودن لیگی مثل لیگ برتر ایران در آن مقطع از زمان کمی برای نماینده‌های کشورمان ناخوشایند باشد اما در مقابل نباید فراموش کرد که یک اتفاق خوب و ویژه را به همراه خواهد داشت.

 

پیش از این نماینده‌های ایران از بازی های دور دوم حذفی می توانستند از خریدهای جدید خودشان استفاده کنند و گاهی کمبود بازیکن یا تغییراتی که در تیم ها ایجاد می شد اجازه صعود به دور بعدی را به تیم ها نمی داد.

 

حالا اما با توجه به تصمیم جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم ها فرصت استفاده از خریدهای جدید خودشان را در اولین بازی مرحله حذفی دارند. چراکه بازی های مرحله یک هشتم دو ماه به تعویق افتاده و تیم ها تا آن زمان بازیکنان جدید خودشان را جذب کردند و لیست های جدید خودشان را هم به AFC ارائه دادند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------