وستهام ۱-۳ آرسنال؛ طوفان ۹ دقیقه‌ای توپچی‌هااخبار,اخبار ورزشی,دیدار آرسنال و وستهام
آرسنال در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه ۳-۱ وستهام را شکست بدهد.

به گزارش دانشجو، در این دیدار ابتدا شاگردان فردی لیونگبرگ با یک گل از حریف عقب افتادند اما گل های گابریل مارتینلی، نیکلاس پپه و پیر امریک اوبامیانگ در فاصله دقایق 60 تا 69، یک پیروزی شیرین را برای توپچی ها مقابل همشهری لندنی رقم زد.

 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه این آرسنالی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما حملات آنها به موقعیت ویژه ای منجر نمی شد.

 

بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 38، این وستهام بود که به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بود که توپ در یک رفت و برگشت در سمت چپ محوطه جریمه آرسنال به پابلو فورنالس رسید و ارسال او را آنجلو اوگبونا با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

 

تلاش آرسنالی ها برای زدن گل تساوی در نیمه اول ثمری نداشت و این نیمه با برتری 1-0 میزبان به پایان رسید.

 

نیمه دوم هم دو پایاپای شروع شد و موقعیت ویژه ای در این دقایق روی دروازه ها به وجود نیامد. اما بعد از سپری شدن این دقایق، بازیکنان آرسنال بر بازی مسلط شدند و سرانجام در دقیقه 60 به گل رسیدند. فرار سئاد کولاشیناچ از سمت چپ و پاس در عرض او در محوطه جریمه وستهام به مارتینلی رسید و او هم با یک ضربه بغل پای دقیق کار را تمام کرد.

 

برتری توپچی ها بعد از این گل ادامه پیدا کرد و تنها 6 دقیقه بعد، این تیم به گل دوم رسید. این بار روی یک حمله تیمی و سریع بود که توپ با پاس اوبامیانگ، درون محوطه جریمه به پپه رسید و او هم با یک ضربه پای چپ تماشایی، آرسنال را پیش انداخت.

 

اما این گل هم از شدت حملات آرسنالی ها کم نکرد و این تیم در دقیقه 69 به گل سوم رسید. این بار پپه که پاس اوبامیانگ صاحب توپ شده بود، آن را روی دروزه ارسال کرد و خود اوبامیانگ با یک ضربه نه چندان محکم گل سوم را به نام خود کرد.

 

پنج دقیقه آرسنال می توانست به گل چهارم برسد اما حضور به موقع بالبوئنا مانع از گلزنی لوکاس توریرا شد.

 

در دقایق پایانی باز هم این آرسنالی ها بودند که نمایش بهتری داشتند و این فرصت را داشتند که به گل های بیشتری برسند اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و بازی با همان نتیجه 3-1 به پایان رسید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------