آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,تمرین استقلال

تمرین استقلال جای اراذل و اوباش است؟

محمود فکری و شاگردانش با استقبال از یک مهمان ناخوانده، نه تنها پروتکل‌های بهداشتی را زیر پا گذاشتند بلکه پای اراذل و اوباش…

امیری: حرکت مجیدی اعتراض به اسپانسر نیستاخبار,اخبار ورزشی,بهرام امیری
معاون باشگاه استقلال گفت: آماده میزبانی از باشگاه الکویت هستیم و پاسخی به جوسازی رسانه‌های کویتی که معمولا از این کارها انجام می‌دهند، نمی‌دهیم.

بهرام امیری در گفت‌وگو با فارس، در خصوص ادعای رسانه‌های کشور کویت مبنی بر تعویق دیدار استقلال و الکویت و برگزاری مسابقه در زمین بی‌طرف اظهار داشت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم هیچ نامه رسمی به باشگاه استقلال مبنی بر تعویق بازی نرسیده و این مسأله هم جوسازی رسانه‌های آن کشور است. ما هم چیز را برای حضور الکویت در تهران فراهم کرده‌ایم و آماده میزبانی به بهترین شکل ممکن از نماینده کویت هستیم. 

 

وی در خصوص اینکه یک رسانه کویتی عنوان کرده ممکن است این بازی روز 5 بهمن در قطر برگزار شود،‌گفت: این‌ها همان جوسازی‌هایی است که اشاره کردم معمولاً از این کارها در آستانه بازی‌ها انجام می‌دهند و ما پاسخگوی جوسازی نشریات کویتی‌ نیستیم. ما سعی کردیم شرایط میزبانی را  فراهم کنیم و تا امروز همه شرایط مهیا است. امیدوارم دوستان مطبوعاتی کشورمان کنار ما باشند و در این زمینه به ما کمک کنند چون این موضوع فقط بحث استقلال نیست و تمامی نمایندگان ایران را شامل می‌شود. پرسپولیس، سپاهان و شهرخودرو دیگر نمایندگان ایران هستند که مطمئناً در ادامه با اینگونه جوسازی‌ها روبه‌رو خواهند شد بنابر این انتظار ما این است که همه کمک کنند تا از این مسیر عبور کنیم. 

 

معاون باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا مجیدی گزینه مدنظرش را برای جایگزین ایبینیاعلام کرده یا خیر،‌گفت: هنوز بازیکنی به ما معرفی نشده اما مطمئناً با درخواست سرمربی بهترین گزینه جذب استقلال خواهد شد. 

 

امیری در خصوص اینکه چرا فرهاد مجیدی لباس اسپانسر تیمی استقلال را نمی‌پوشد و در تمرینات روزهای اخیر از این کار سر باز زده است،‌گفت: این کار مجیدی دلیل بر مشکل وی با اسپانسر استقلال نیست. طبق قانون سرمربیان و دروازه‌بانان  تیم‌ها می‌توانند قراردادی جداگانه با  اسپانسر امضاء کنند همانطور که پیش از این شاهد بودیم کارلوس کی‌روش اسپانسر شخصی داشته است. درخواست سرمربی تیم ما هم همین است و اگر او لباس اسپانسر را نمی‌پوشد دلیل بر اختلاف بین مجیدی و اسپانسر باشگاه نیست. این حق اصلی سرمربی‌ تیم‌مان است همانطور که دروازه‌بان هم چنین حقی دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم اسپانسر باشگاه رضایت این دو نفر را هم بگیرد تا قراردادی امضاء شود و همه تیم لباس اسپانسر باشگاه را بپوشند. اگر حسینی لوگوی اسپانسر دیگری را استفاده می‌کند، دلیل بر آن نیست که او هم با شرکت آل‌شپورت مشکل دارد. متأسفانه برخی تصور می‌کنند مجیدی نسبت به اسپانسر موضع دارد در حالی که اینگونه نیست. مگر آقای قلعه‌نویی زمانی که در استقلال بود لباس شرکت مجید را نمی‌پوشید؟ 

 

امیری در خصوص زمان بازگشت میلیچ  به تهران گفت: این بازیکن هم به تهران سفر خواهد کرد. او با سرمربی تیم در ارتباط است و اگر مشکلی به وجود نیاید شاید تا فردا به تهران سفر کند. 

 

معاون باشگاه استقلال با تأکید بر اینکه از نظر قانونی  الکویت باید به تهران سفر کند، گفت: اینکه آنها چه زمانی به تهران می‌آیند در حیطه اختیارات خودشان است، اگر بخواهند زودتر به تهران سفر کنند با هزینه شخصی این کار را انجام می‌دهند ولی از نظر قانون ولی ما از روز یکشنبه آماده میزبانی از آنها هستیم. ستاد آسیایی باشگاه استقلال همه تمهیدات را فراهم کرده تا از همان بدو ورود از تیم الکویت پذیرایی شود و تا لحظه خروج آنها از کشور این مسئولیت بر عهده ما خواهد بود. 

 

وی در خصوص ادعای محمودزاده مبنی بر اینکه ارسلان مطهری و چند بازیکن دیگر فعلاً نمی‌توانند برای تیم‌هایشان بازی کنند گفت:‌ آقای محمودزاده به قانون اشاره کرده و شکایت باشگاه ذوب‌آهن از مطهری حق قانونی این باشگاه است اما باشگاه استقلال طبق مدارکی که مطهری ارائه کرده با او قرارداد امضاء‌ کرده است. این بازیکن فسخ قرارداد قانونی از سازمان لیگ دریافت کرده و همه مدارک و مستنداتش را به این سازمان ارائه کرده است. او معتقد است باشگاه قبلی‌اش طبق بندهایی که در قرارداد وی وجود داشته تا پایان نیم‌فصل به تعهداتش عمل نکرده است کمیته مسابقات هم مدارک و مستندات را به کمیته وضعیت فرستاده و آنها در حال بررسی موضوع هستند، اما هواداران استقلال در این زمینه نگران نباشند چون هیچ مشکلی برای این بازیکن به وجود نخواهد آمد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------