آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,زیدان

تصویر جنجالی از زیدان؛ لبخند بعد از حذف رئال(عکس)

تصویری جنجالی از زین الدین زیدان بعد از باخت شب گذشته مقابل آلکویانو جنجال زیادی به پا کرده است. به گزارش ورزش سه ، بعد از…


نخستین باخت مدافع قهرمانی در لیگ‌برتر والیبال/ نتایج بازی‌های معوقه از هفته ششماخبار,اخبار ورزشی,لیگ برتر والیبال
تیم والیبال سایپا تهران توانست در جریان بازی‌های عقب افتاده هفته ششم لیگ برتر، ۳ بر صفر شهرداری ورامین را شکست دهد.

به گزارش ایسنا،‌ با به پایان رسیدن تعطیلات دو ماهه لیگ‌برتر والیبال، بازی‌های عقب افتاده از هفته ششم دور رفت، امروز (یک‌‌شنبه) 29 دی ماه با برگزاری 6 دیدار پیگیری شد که در پایان تیم‌های سایپای تهران، شهرداری گنبد، سپاهان اصفهان و مقابل رقبای خود به برد رسیدند.

 

در حساس‌ترین بازی این هفته تیم مدعی سایپای تهران با در اختیار داشتن ملی‌پوشانی چون جواد معنوی‌‌نژاد،‌ میزبان مدافع عنوان قهرمانی شهرداری ورامین بود که با عملکردی فوق‌العاده، ۳ بر صفر حریف خود را شسکت داد تا نخستین باخت ورامینی‌ها در این فصل رقم بخورد.

 

با آغاز ست اول بازی سایپایی‌ها عملکرد بهتری در سرویس داشتند و اختلاف را به سه امتیاز افزایش دادند، اما در ادامه علی‌اصغر مجرد با سرویس‌های خود شهرداری ورامین را به بازی برگرداند تا بازی در امتیاز ۹ برابر شود. در ادامه اما باز هم این سایپا بود که با سرویس‌های تشکری و حسینی دریافت‌های ورامین را با مشکل مواجه کرد تا با افزایش اختلاف، ۱۸-۲۵ پیروز ست اول شود.

 

با آغاز ست دوم نیز روند خوب میزبان در سرویس ادامه داشت تا ورامینی‌ها در امتیاز ۳ بر صفر به سود سایپا، تقاضای وقت استراحت کنند. با ادامه بازی ورامینی‌ها در امتیاز ۱۷ بازی را به تساوی‌ کشیدند، اما دریافت‌های خوب سایپا‌ و درخشش اسماعیل‌نژاد‌ کافی بود تا میزبان ۲۱-۲۵ ست دوم را هم با برد پشت سر بگذارد.

 

در ست سوم هم این خودرو سازان بودند شروع بهتری داشتند و ۵ - ۸ وقت استراحت فنی اول را از آن خود‌ کردند. با ورود تیم‌ها به زمین، بار دیگر حسینی پشت خط سرویس خوش درخشید تا با افزایش اختلاف به ۸ پوئن، سایپا ۸ - ۱۶ وقت استراحت فنی دوم را نیز ازآن خود کند. در پایان شاگردان شهنازی با نتیجه قاطع ۱۶-۲۵ پیروز ست سوم شدند.

 

نتایج بازی‌های عقب افتاده از هفته ششم لیگ به قرار زیر رقم خورد:

سایپا تهران ۳ – صفر شهرداری ورامین (۲۵-۱۸، ۲۵-۲۱ و ۲۵-۱۶)

کاله مازندران – پیکان تهران (در حال برگزاری)

فولاد سپاهان اصفهان ۳ – صفر راهیاب ملل مریوان (۲۵-۲۰، ۲۵-۱۷ و ۲۰-۲۲)

خاتم اردکان – شهروند اراک (در حال برگزاری)

شهرداری گنبد ۳ – صفر پیام خراسان (۲۵-۱۶، ۲۵-۲۳ و ۲۵-۱۷)

شهرداری ارومیه ۳ – صفر شهداب یزد (۲۵-۱۵، ۲۵-۱۷ و ۲۵-۲۰)

 

تیم فولاد سیرجان ایرانیان در این هفته با توجه به قرعه استراحت، بازی نداشت.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------