X

آخرین اخبار ورزشی


سعید آذری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

کنایه سعید آذری به وزیر ارتباطات: تفاوت را کلاس چهارم خوانده‌ای دکتر!

مدیرعامل فولاد نسبت به سخنان آذری جهرمی واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با انتشار…

رونالدینیو به 6 ماه زندان در پاراگوئه محکوم شداخبار,اخبار ورزشی,رونالدینیو
ستاره سابق تیم‌های بارسلونا و تیم ملی فوتبال برزیل به دلیل استفاده از گذرنامه جعلی باید به همراه برادرش شش ماه زندانی شود.

به گزارش ایلنا، رونالدینیو گائوچو و برادرش روبرتو دی آسیس روز شنبه (7 مارس) در پاراگوئه در جمع خبرنگاران حاضر شدند. ستاره سابق دنیای فوتبال که تمایل نداشت دستبندش مورد توجه رسانه‌ها و خبرنگاران باشد با یک لباس آن را پوشانده بود.

 

طبق گفته وزارت امور خارجه پاراگوئه، در دادگاه روز گذشته اقدامات محدود کننده‌ای که رونالدینیو برای حمل اسناد جعلی برای ورود به این کشور متحمل شده بود، تصمیم گیری شد. روزنالدینیو و برادرش ادعا کردند که از اسناد جعلی بی خبر بودند و آنها توسط ویلوندز سوسا لیرا، یک تاجر فریب خورده‌اند.

 

این برادران روز جمعه (6 مارس) دستگیر شدند و شب را در مقر پلیس ملی گذراندند، زندانی که از نظر امنیتی اقدامات ویژه‌ای برای حفاظت از آن وجود دارد. وزارت امور خارجه تصمیم گرفته بود که این برادران را بازداشت نکند، اما قاضی میکو والینوتی توصیه‌های دادستان را رد کرد و دستور داد که برزیلی‌ها دستگیر شوند.

 

این دو برادر در پایان جلسه روز گذشته دادگاه با حکم قاضی به زندان آسونسیان منتقل شدند. دادستان در پایان جلسه به رسانه‌ها گفت که او به این دلیل تصمیم گرفته است زیرا او "عناصری دارد که نشان می‌دهد او از اسناد معتبر از محتوای دروغین (رونالدینیو) استفاده کرده است."

 

وی همچنین به وجود خطر فرار هر دو متهم اشاره کرد. رویز گفت: "ما با یک مجازات روبرو هستیم که کشور پاراگوئه را تهدید می‌کند." قاضی توضیح داد که حداکثر مدت زمان انجام روند تحقیق در پاراگوئه شش ماه است، اگرچه او توضیح داد که این زمان بسته به دفاعیه رونالدینیو و برادرش می‌تواند کاهش یابد.

 

روئیز همچنین گزارش داد که وی پیشنهاد بازداشت خانگی برای دفاع از این دو برادر را رد کرد، زیرا درمورد خانه‌هایی که به آنها پیشنهاد داده شد اسناد کافی ارائه نشده است. قاضی گفت: "خطر فرار وجود دارد؛ برای یک خارجی که به طور غیرقانونی وارد کشور شده است".

 

بدین ترتیب رونالدینیو و برادرش فعلا در مقر پلیس حضور خواهند داشت و به زندان نمی‌روند تا جلسات آینده برای بررسی این پرونده مشخص شود.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی