رونالدینیو: وقتی شنیدم باید به زندان بروم، شوکه شدم/ از جعلی بودن پاسپورتم خبر نداشتماخبار,اخبار ورزشی,رونالدینیو
ستاره سابق تیم ملی برزیل در اولین مصاحبه مفصل خود بعد از آزادی از زندان، گفت: اصلا فکر نمی کردم که روزی به زندان بروم.

به گزارش فارس، رونالدینیو، ستاره سابق تیم ملی برزیل و بارسلونا در اولین مصاحبه خود بعد از 32 روز زندانی شدن در پاراگوئه و آزادی در با سایت « ABC Color» پاراگوئه، گفت: وقتی متوجه شدم مدارک پاسپورتم جعلی است، غافلگیر شدم. هدف ما همکاری با قانون برای رسیدن به حقیقت است. از روز اول تا الان همه چیز را توضیح دادم و هر چه از من خواستند را پاسخح دادم.

 

وی درباره اینکه شنید باید به خاطر این جرم به زندان برود، گفت: واقعا بهت زده بودم. اصلا فکر نمی کردم که روزی این اتفاق برایم بیفتد. همیشه تلاش کردم در بهترین سطح حرفه ای کار کنم و در فوتبال همیشه خندان باشم. با وجود اینکه من با این اتهام دستگیر شده بودم ولی مردم پاراگوئه نسبت به من محبت زیادی داشتند.

 

جادوگر فوتبال دنیا ادامه داد: من انسان با ایمانی هستیم و دعا می کنم که همیشه چیز زودتر بر وفق مراد به پایان برسد.  اولین چیزی که می خواهم بگویم این است که باید به مادرم محبت کنم چون در این مدت به خاطر کرونا و حوادث ایجاد شده برای من بسیار اذیت شده است.

 

برنده توپ طلای 2005 2 ماه پیش به همراه برادرش در پاراگوئه با پاسپورت جعلی دستگیر و راهی زندان شدند. رونالدینیو 2 هفته پیش از زندان آزاد شد و در یک هتل در پاراگوئه حبس خانگی شد تا به پرونده اش رسیدگی شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------