گل‌محمدی: برابر ذوب آهن مجازات شدیم/ بوناچیچ: از روز بد پرسپولیس استفاده کردیماخبار,اخبار ورزشی,یحیی گل محمدی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این باشگاه مسائل مهمتری از دعوت سرمربیان سابق خود دارد.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی پس از شکست تیمش برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: ما بازی را خوب شروع نکردیم و مجازات شدیم و گل خوردیم اما در آخر نیمه اول بهتر شدیم و  موقعیت گل داشتیم که به گل نرسدیم. در نیمه دوم هم آنها فقط دفاع دفاع کردند. من این پیروزی را به تیم ذوب‌آهن تبریک می گویم. 

 

وی افزود: نگه داشتن انگیزه‌ها واقعا سخت است اما مشکلاتی وجود داشت که نمی شود کاری کرد.  

 

وی درباره قهرمانی تیمش هم گفت: این قهرمانی را تبریک می‌گویم. هواداران ما لیاقت داشتند. از همه که زحمت کشیدند چه پیشکسوتان و چه کارمندان و چه کادر و افشین پیروانی تشکر می‌کنم. 

 

گل‌محمدی افزود: اگر به ترکیب نگاه کنید تیم کامل را به زمین فرستادیم چون دوست نداریم حق کسی ضایع شود اما باخت را به گردن می گیرم. ما یک جشن بزرگ در پیش داریم که تاریخی است. از برانکو و کالدرون هم تشکر می کنم که برای این تیم زحمت کشیدند اما امکان آمدنشان به جشن نبود. هزینه آمدن و رفتن آنها چند میلیارد می‌شد.  به هر حال با این شرایط، پیشنهاد جالبی نبود. اگر وضعیت باشگاه خوب بود قدم آنها روی چشم ما جا داشت. ما در پرسپولیس مسائل مهم‌تری داریم.

 

بوناچیچ: از روز بد پرسپولیس استفاده کردیم/ موافق تونل افتخار زدن بودم

لوکا بوناچیچ، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن بعد از پیروزی تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: قبل از هر چیز روز خبرنگار را تبریک می گویم. این پیروزی درخشان را هم به طرفداران صمیمی مان در اصفهان و خارج از اصفهان تبریک می گویم و به آن ها هدیه می کنم. خوشبختانه توانستیم از روز بد پرسپولیس به نحو احسن استفاده کنیم و برنده شویم. باز هم به پرسپولیس تبریک می گویم.

 

او درباره حواشی تونل افتخاری که قرار بود ذوب آهنی ها برای بازیکنان پرسپولیس ایجاد کنند هم گفت: اینجا برعکس اروپا خیلی از اتفاقات رخ می دهد که این هم یکی از آن ها بود. من خودم موافق تونل افتخار زدن برای پرسپولیسی ها بودم چون ورزش افراد را به هم نزدیک می کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------